eReport.sk
Podpredseda parlamentu a strany Smer-SD Ľuboš Blaha
Podpredseda parlamentu a strany Smer-SD Ľuboš Blaha/zdroj: fb

Ľ: Blaha: Opozícia nie je obeťou, ako sa to teraz snažia prezentovať! Obeťou je R. Fico


Cesta k zmieru vedie cez vyvodenie vlastnej zodpovednosti, hovorí Ľ. Blaha vo svojom najnovšom videu. To pridal na sociálnu sieť Telegram. Vyzýva prezidentku aj niektoré médiá, aby sa kajali a ospravedlnili. Podľa neho, naše médiá neprestali na vládu útočiť ani po atentáte.

Páchateľ je fanúšik Šimečku a Naďa!

Blahu nahnevalo vysielanie Slovenského rozhlasu. Známy smerák vo svojom videu upozorňuje, že namiesto toho, aby sa na Slovenskom rozhlase hovorilo o útočníkovi, hovorili tam dnes o tom, ako minister vnútra M. Šutaj Eštok údajne zlyhal.

Ľuboš Blaha upozorňuje, že páchateľ zvykol rečniť na protestoch Za slušné slovensko. Toto však v rozhlase nezaznelo. A ani slovko o tom, že chdil na protivládne prtesty Progresívneho Slovenska a akcie Demokratov.

Blaha upozornil aj na to, že páchateľ prezradil, aké sú dôvody jeho činu a v skratke, sú to všetko manipulatívne informácie z médií, napríklad o dôvodoch odvolania Mazáka.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Fico opäť prepisuje históriu
  2. M. Šimkovičová

Pokusy o dialóg zo strany opozície považuje známy ľavičiar za falošné pokusy o zmier. Myslí si, že by sa malo počkať na názor R. Fica. To Robert Fico by mal Slovensku povedať, čo ďalej. Právo na celospoločenské iniciatívy má teraz SMER-SSD. Všetko ostatné je pre Blahu len pokrytectvo a hyenizmus.

Očakával by, že chyby si priznajú prezidentka Čaputová aj médiá, ktoré štvali Slovákov proti vláde. Napríklad Denník N či SME. „Cesta k zmieru vedie cez vyvodenie vlastnej zodpovednosti,“ hovorí Ľ. Blaha na záver.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ľ: Blaha: Opozícia nie je obeťou, ako sa to teraz snažia prezentovať! Obeťou je R. Fico

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: