eReport.sk
Ďalší masaker v USA
Ilustračná foto, foto: tasr/ap

Ďalší masaker v Amerike. Strieľalo sa na pláži, medzi zranenými sú aj deti

Ďalší masaker v USA. Deväť ľudí vrátane detí bolo v pondelok večer miestneho času zranených pri streľbe na plážovej promenáde v meste Hollywood v americkom štáte Florida. Všetci sú v stabilizovanom stave. TASR správu prevzala z agentúry AP.

Niekoľko zranených previezli do nemocnice, uviedla hovorkyňa polície Deanna Bettineschiová. Dodala, že medzi zranenými sú štyri deti od jedného do 17 rokov a dospelí vo veku 25 až 65 rokov. Jedna osoba podstúpila neskoro večer operáciu.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Joe ide narovnávať vzťahy
  2. Srbsko zažilo najhoršiu masakru
  3. Policajti blokujú ulicu v blízkosti školy v Belehrade v stredu 3. mája 2023. Tínedžer v stredu spustil streľbu v škole v centre srbskej metropoly
  4. Ľudia protestujú proti násiliu v Belehrade v piatok 12. mája 2023.

Bettineschiová ďalej povedala, že k streľbe došlo krátko pred 19.00 h miestneho času (v utorok o 01.00 h SELČ). Podľa polície sa dve skupiny ľudí pohádali a následne zazneli výstrely. Jednu osobu zadržali, ale naďalej pátrajú aj po ďalších podozrivých.

Floridský Hollywood leží zhruba 17 kilometrov južne od Fort Lauderdale a 32 kilometrov severne od Miami. S oboma mestami vytvára aglomeráciu Južná Florida.

Očakávalo sa, že pri príležitosti Dňa obetí vojny (Memorial Day), ktorý si obyvatelia USA pripomínajú každoročne v posledný májový pondelok, navštívi miestnu pláž viac návštevníkov ako zvyčajne.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďalší masaker v Amerike. Strieľalo sa na pláži, medzi zranenými sú aj deti

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php