eReport.sk
Daniela Hantuchová
Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová, foto:tasr

Hantuchová v slzách: Oplakáva smrť človeka, ktorému vďačí za všetko!

Legendárny tenisový tréner Nick Bollettieri zomrel v nedeľu vo veku 91 rokov. Informoval o tom denník The Guardian. V Bollettieriho slávnej akadémii v Bradentone na Floride v minulosti trénovala aj Slovenka Daniela Hantuchová, ktorá sa vo svetovom rebríčku WTA prepracovala na piate miesto.

Hantuchová v slzách

Nikdy nezabudnem na deň, keď sa Nick opýtal mojej mamy, ši ma môže trénovať. Mala som vtedy 12 rokov a môj život sa od toho momentu zmenil. Uvedomila som si, že  trénersky priekopník a jeden z najväčších velikánov v tenisovej histórii verí mojej hre viac ako ja sama, čo ma šokovalo. Ďakujem ti Nick za všetko, slovami sa ani nedá opísať, aká som ti vďačná za to, že som mala to šťastie byť jednou z tvojich žiačok,“ uviedla Hantuchová na svojom facebooku v reakcii na Bollettieriho úmrtie.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. jelinkova kriticki sudcovia trestani
  2. VIDEO Nemeckí umelci s piesňou o mieri: Neprichádza sám od seba, treba preň skončiť s nenávisťou
  3. vedec spolupracoval s wuchanom
  4. radačovský lučanský sa nezabil

„Vytvoril“ svetové jednotky

Pod rukami amerického kouča vyrástli bývalé svetové jednotky Andre Agassi, Jim Courier, Monica Selešová či Maria Šarapovová. Bollettieri spolupracoval aj so sestrami Serenou a Venus Williamsovými, Mary Pierceovou či Tommym Haasom.-V uplynulom období trpel vážnymi zdravotnými problémami. Pred dvoma rokmi skolaboval na kurte a museli ho previezť do nemocnice s infekciou obličiek.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hantuchová v slzách: Oplakáva smrť človeka, ktorému vďačí za všetko!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Tenis

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti