eReport.sk
vedec spolupracoval s wuchanom
Ilustračná snímka. Zdroj: tasr

Žiadne netopiere? Vedec, ktorý spolupracoval s laboratóriom vo Wu-chane: Covid-19 bol vyrobený!


Vedec spolupracoval s Wuchanom. Presnejšie s istým laboratóriom, o ktorom „hoaxeri,“ tvrdili, že práve z neho unikol covid. On tvrdí teraz to isté. Presnejšie, že bol covid geneticky upravený. Uniknúť teda nemal z trhu s netopiermi, ale práve z tohto čínskeho laboratória, ktoré je financované americkou vládou. Dr Andrew Huff, bývalý viceprezident EcoHealth Alliance, uviedol, že nemá dôkazy o tom, že únik vírusu z Wu-Chanu bol úmyselný. Správu priniesol britský denník Daily Mail.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Najväčšie poškodenie ľudského zdravia
  2. Právnik Schmidt pre eReport o petícii na vyvodenie zodpovednosti voči predsedníčke EK: Nebudeme mlčať!
  3. Je vakcína sloboda alebo smrť?
  4. Holandský europoslanec Rob Roos - snímka upravená PZ SR

Epidemiológ Huff vo svojej novej knihe „Pravda o Wuhane“ uviedol, že pandémia nastala ako dôsledok financovania koronavírusov v Číne americkou vládou.

Úmysel?

Huff tiež napísal, že síce nemôže dokázať, že covid bol do sveta vypustený úmyselne, pravdou však je, že čínske experimenty v tomto americkou vládou podporovanom laboratóriu, neboli vykonávané s dostatočným zabezpečením. Preto bolo zrejme len otázkou času, kedy nastane katastrofa.

„Zahraničné laboratóriá nemali zavedené zodpovedajúce kontrolné opatrenia na zaistenie riadnej biologickej bezpečnosti, biologickej ochrany a riadenia rizík, čo nakoniec viedlo k úniku z laboratória vo Wuhanskom virologickom inštitúte.“

Dr Andrew Huff, bývalý viceprezident EcoHealth Alliance,

Vedec spolupracoval s Wuchanom

Vedec spolupracoval s daným laboratóriom naozaj úzko. Cez jeho neziskovú organizáciu EcoHealth Alliance. Laboratóriu roky pomáhali vyrábať „najlepšie existujúce metódy pre inžinierske spracovanie netopierích koronavírusov tak, aby mohli napádať iné druhy.“

Vedec Fauci

A čo je ešte zaujímavejšie, doktor Huff tiež tvrdí, že za všetkým stojí Anthony Fauci. Tvrdí to o ňom napríklad americký senátor Randall Paul, ale i renomovaná vedkyňa Judy Mikovits, ktorá si vďaka tomu, posedela i v americkom väzení.

Čína a Amerika

V rozhovore pre The Sun Huff povedal, že „za prenos nebezpečnej biotechnológie do Číny je zodpovedná vláda USA.“ Podľa neho, Čína má taktiež „maslo na hlave.“ Od prvého dňa jej predstavitelia vedeli, že Covid-19 unikol práve z laboratória vo Wuchane. To by mohlo objasňovať záhadné zmiznutia čínskych lekárov, ktorí od začiatku pandémie poukazovali na zaujímavé fakty.

Nuž, tak ako sa začína ukazovať, že očkovanie nie je až taká sloboda. A že problém majú „nečakane,“ aktuálne najviac tí, ktorí sa očkovať dali, tak sa zrejme začína na svetlo sveta dostávať pravda aj o pôvode covidu. Nezabúdajme ani na Elona Muska, ktorý nás asi tiež ešte prekvapí.

Pravda je vždy len otázkou času. Milióny obetí covidu sa ju už asi nedozvedia. Minimálne ich najbližší, by si ju ale iste poznať zaslúžili. A spravodlivosť by si zaslúžila, aby jej bolo učinené zadosť…

Zdroj: Daily Mail, The Sun

 

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Žiadne netopiere? Vedec, ktorý spolupracoval s laboratóriom vo Wu-chane: Covid-19 bol vyrobený!

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: