eReport.sk
Tenista Rafael Nadal, foto: instagram

Vráti sa kráľ na trón? Nadal verí, že znovu môže byť na čele svetového rebríčka

Rafael Nadal verí, že sa znovu dokáže dostať na čelo svetového rebríčka ATP. Španielsky tenista zažíva vydarenú sezónu, keď zvíťazil na grandslamových turnajoch Australian Open i Roland Garros.

Prvý Medvedev, druhý Zverev

Pred turnajom ATP Masters 1000 v americkom Cincinnati (Western&Southern Open), ktorý odštartoval v sobotu, bol 36-ročný tenista na treťom mieste rebríčka za prvým Rusom Daniilom Medvedevom a druhým Nemcom Alexandrom Zverevom. Ak sa Nadalovi podarí vyhrať turnaj v Cincinnati, pričom ruský tenista nepostúpi do štvrťfinále, opätovne obsadí prvú priečku rebríčka. Zverev v Cincinnati neštartuje pre zranenie. Nadal však dokázal v minulosti vyhrať Western&Southern Open iba raz a to v roku 2013.

Nadal verí v návrat na „trón“

„Znamená to pre mňa naozaj veľa. Nečakal som, že ešte niekedy budem mať takúto príležitosť. Najdôležitejšie je, aby som sa vyhol zraneniam a v poriadku dokončil sezónu. Viem, že na turnajoch kategórie 1000 sú veľmi nároční súperi, preto do toho dám všetko. Ak sa mi znovu podarí byť číslo jedna, budem nesmierne nadšený,“ citovala španielskeho tenistu agentúra DPA. Nadala čakal v noci na štvrtok duel 2. kola proti Chorvátovi Bornovi Čoričovi.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vráti sa kráľ na trón? Nadal verí, že znovu môže byť na čele svetového rebríčka

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Tenis

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php