eReport.sk
Svet filmu žiali
Kirstie Alleyová na archívnej snímke z 11. marca 1991 v Los Angeles. Foto: tasr/ap

VIDEO Svet filmu žiali! Navždy odišla nezabudnuteľná herečka. Travolta je zdrvený

Svet filmu žiali! Vo veku 71 rokov zomrela v pondelok po krátkom boji s rakovinou americká herečka Kirstie Alleyová. Oznámili to jej deti vo vyhlásení zverejnenom na sociálnych sieťach. TASR o tom informuje podľa agentúry Reuters a internetového portálu časopisu People.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Svet hokeja ponorený v slzách
  2. Slovensko zasiahla smutná správa
  3. Zomrela herečka z kasových trhákov Mylene Demongeotová.

„So zármutkom vás informujeme, že naša neuveriteľná, húževnatá a milujúca matka zomrela po krátkom boji s rakovinou, ktorú jej zistili len prednedávnom,“ uviedli herečkine deti. Alleyová zomrela obklopená najbližšou rodinou v centre pre liečbu rakoviny Moffitt Cancer Center na Floride.

Viem, že sa znovu uvidíme, reagoval Travolta

Na úmrtie Alleyovej už reagoval jej herecký kolega John Travolta, s ktorým si zahrala v niekoľkých filmoch. „S Kirstie som mal jeden z najvýnimočnejších vzťahov. Milujem ťa Kristie, Viem, že sa znovu uvidíme,“ uviedol Travolta na Twitteri.

Zdroj: twitter.com/people

„Zničený John Travolta uvažuje o svojom ´špeciálnom´ vzťahu so ´spriaznenou dušou´ Kirstie Alley,“ uviedol na sociálnej sieti denník Daily Mail.

Zdroj: twitter.com/MailOnline

Fanúšikovia herečky si ju pripomínajú aj videami, ktoré zachytávajú nezabudnuteľné scény z komédií, v ktorých Alleyová účinkovala.

VIDEO Kirstie Alleyová a John Travolta vo filme Pozri, kto hovorí

Zdroj: tasr

Alleyová sa prvýkrát preslávila na prelome 80. a 90. rokov rolou v americkom sitkome Na zdravie (Cheers). Za stvárnenie Rebeccy Howeovej v tomto seriály získala v roku 1991 Zlatý Klóbus a cenu Emmy. V roku 1994 získala svoju druhú sošku Emmy za rolu Sally Goodsonovej v televíznej dráme Dávidova matka. V 80. a 90. rokoch sa Alleyová objavila v mnohých známych filmoch vrátane snímok Pozri, kto to hovorí, Olsen Twins: Na to treba dvoch, Pozor na Harryho a Krása na zabitie.  


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Svet filmu žiali! Navždy odišla nezabudnuteľná herečka. Travolta je zdrvený

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti