eReport.sk
John Travolta

John Travolta zverejnil citlivú fotografiu: V objatí so synom, mama ktorého zomrela

Pre herca Johna Travoltu (66) bola smrť jeho najstaršieho syna Jetta extrémne senzibilná záležitosť. Myslel si, že nebude vládať ďale žiť, pomohla mu scientológia. Neskôr sa však musel popasovať aj so smrťou manželky.

„Bola to tá najhoršia vec, čo sa mi kedy stala. Pravdou je, že som nevedel, či to zvládnem. Život ma už nezajímal, takže trvalo veľmi dlho, kým som sa cítil lepšie,” priznal Travolta pred jedenástimi rokmi, keď stratil syna.
Šestnásťročný autistický syn Jett zomrel na dovolenke na Bahamách. Pri záchvate sa udrel o vaňu. Herec vtedy dostal zo scientologickej cirkvi opatrovateľky, ktoré mu pomáhali dva roky. Kontroverzné je, že scientológia nepripúšťa, že niečo ako autizmus existuje.

Pred niekoľkými mesiacmi hercovi zomrela manželka Kelly Prestonová (†57). Dva roky bojovala s rakovinou. Včera zverejnil herec fotografiu v objatí so synom Benom, ktorý oslavoval desiate narodeniny, ale jeho mama Kelly už nebola s nimi. „Všetko najlepšie k 10. narodeninám, môj úžasný Ben!“ označil John dojímavý záber: „Milujem ťa.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

John Travolta zverejnil citlivú fotografiu: V objatí so synom, mama ktorého zomrela

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti