tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Johannes Thingnes Bö, foto:tasr

Stíhačku v Oberhofe ovládl Nóri, triumfoval Sturla Holm Laegreid

Sobotňajšie stíhacie preteky 5. kola Svetového pohára biatlonistov v nemeckom Oberhofe sa skončili triumfom Nórov, víťazstvo získal Sturla Holm Laegreid. Ten tak napodobnil triumf zo 4. kola v rakúskom Hochfilzene.

Na druhé miesto odsunul krajana Johannesa Daleho (+15,6 s), tretí finišoval so stratou 25,4 s Tarjei Bö. Laegreid urobil v náročných podmienkach s horšou viditeľnosťou a hlbokým snehom len dve chyby na strelnici a solídnym behom si otvoril cestu k víťazstvu. Dokázal využiť strelecké zaváhania súperov a v tejto sezóne aj kariére získal štvrtý triumf v SP. Víťaz piatkového šprintu a líder SP Johannes Thingnes Bö mal na štarte na prenasledovateľov náskok 11 sekúnd, no na každej ležke raz netrafil a postupne sa prepadol napriek výbornému behu.

Na prvej stojke prišiel jeho strelecký kolaps a štyri chyby mu vzali šancu zabojovať o 51. individuálny triumf v SP. Jednu chybu pridal aj na záverečnej stojke. Jeho brat Tarjei pokazil záverečnú položku, na ktorú prišiel ako prvý, keď nesklopil tri terče.

Zdroj:tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stíhačku v Oberhofe ovládl Nóri, triumfoval Sturla Holm Laegreid

Aktuálne v kategórii

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku