eReport.sk
Sýrčan Ahmed žijúci v Nemecku a časť jeho detí. Zdroj Screenshot video

VIDEO Viete koľko dostáva moslim v Nemecku na dve manželky a šesť detí? Ale pozor na srdce…


Otázka nelegálnej migrácie a najmä množstva migrantov prichádzajúcich z tretích krajín do Európy sa stáva čím ďalej tým viac závažnejšou. Zima síce tok nelegálnych migrantov trochu spomalila, teplým počasím sa však ich počty budú zvyšovať. Otvorená náruč expremiérky Angely Merkelovej a najmä Nemecka už taká roztvorená nie je, a tak sa teraz v Európskom parlament rokuje, ako sa popasovať so stále vysokými číslami prichádzajúcich nelegálnych migrantov. Členovia EÚ dostali na výbere – alebo ich prijmú, alebo za každého jedného, ktorého odmietnu, budú platiť vysokú čiastku tým, u ktorých zostanú.

Ďakujeme, mamá Merkel

Europoslanci odsúhlasili, že čiastka za každého neprijatého migranta sa bude pohybovať na úrovni 20-tisí eur. A keďže Slovensko by ich malo prijať 285, v prípade ich odmietnutia zaplatíme 5,7 milióna eur. Ako sa však doslova kráľovsky majú niektorí nelegálni to ukazuje reportáž na českej televíznej stanici Prima, z ktorej zostrih videa koluje internetom. Podľa moderátora si moslimovia v Európe žijú podľa svojich pravidiel aj svojich zákonov. A prečo sa tak mohutne tlačia práve do Nemecka? Pretože jeho štedrosť zrejme nepozná mieru.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Časy sa menia.
  2. Juraj Blanár

Ostatne, však si to pozrite sami, a najmä nezabudnite pri tom zatvoriť od prekvapenia otvorené ústa či dať si pozor na svoje srdce, lebo jeho tep vám isto stúpne na poriadne vysokú frekvenciu. Uvidíte reportáž novinárov nemeckej televízie Spiegel, ktorí navštívili 32-ročného Ahmeda, jedného moslima pochádzajúceho zo Sýrie, ktorý v roku 2015 utiekol pred vojnou a v Nemecku dostal zadarmo dom pre svoje dve manželky, pričom na tretiu čaká, a jeho šesť detí, ku ktorým čoskoro pribudne aj ďalšie. No a Sýrčan je presvedčený, že mu nemecké úradu čochvíľa dajú nielen väčší dom, ale aj viac peňazí.

On teraz ani sám poriadne nevie, koľko peňazí dostáva, lebo mu chodia na účet od štátu a jeho starosťou je iba hrať sa so svojimi deťmi, ktoré sú vraj zmyslom jeho života. Obe jeho manželky sa pritom starajú iba o domácnosť, pretože svoju rodinu chce Ahmed ešte podstatne rozšíriť. „Desať či dvadsať detí nie je problém“ povedal „skromne“ Sýrčan ktorý vie, že Nemecko ich uživí. „Chcem moc poďakovať mamá Merkelovej, ona je jediná, kto Sýrčanom rozumie. A ďakujeme tiež Nemcom, aj keď sú medzi nimi aj rasisti,“ dodal Ahmed. Polygamiu, ktorá je v Nemecku trestná, ale v prípade moslimov úrady blahosklonne prehliadajú. Reportáž vyvolala v Nemecku nielen neskrývaný údiv, ale aj zdesenie.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Viete koľko dostáva moslim v Nemecku na dve manželky a šesť detí? Ale pozor na srdce…

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: