eReport.sk
Thomas Müller, nemecký reprezentant, futbalista, bayern
nemecký útočník Thomas Müller, foto:tasr

Rysuje sa odchod Thomasa Müllera z Bayernu? Ten sa prestupu nebráni

Nemecký futbalista Thomas Müller vyhlásil, že je otvorený možnosti pokračovať v kariére aj inde ako v Bayerne Mníchov. Majster sveta z roku 2014 má platný kontrakt v bavorskom veľkoklube ešte na dva roky.

Müller hrá za Bayern od roku 2008, teda od začiatku svojej profesionálnej kariéry. V rozhovore pre britský The Times však prezradil, že nie je pevne zakorenený v klube a môže napodobniť Thiaga Alcantaru, ktorý po dlhých rokoch v Bayerne zamieril do Liverpoolu. „Miloval som Bayern skôr, ako som za neho začal hrať. No keď nastane situácia, že bude možno lepšie pre mňa hrať v inom klube, nebude to pre mňa problém. Nie je to hanba, nie som s klubom zviazaný,“ vyhlásil tridsaťjedenročný stredopoliar.

Galéria Thomasa Müllera

Foto: tasr

V rozhovore pre Dailymail sa vyjradil aj na prípadne pôsobenie v anglickej Premier League: „Som fanúšikom intenzívnej hry v Premier League, je tam viac veľkých tímov. Neviem, či je kvalita klubov skutočne lepšia, pretože, keď hráme proti anglickým tímom, máme väčšie skúsenosti! Nemám pocit, že tímy Premier League sú super silné. Ale samozrejme ma každá nová výzva láka“.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rysuje sa odchod Thomasa Müllera z Bayernu? Ten sa prestupu nebráni

Futbal