eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Tento týždeň je predurčený Osudom prostredníctvom planetárnych a hviezdnych aspektov v našej Slnečnej sústave aj k tomu, aby ste sa i vy, všetci ľudia, ktorí ste sa v prítomnom živote narodili so Slnkom v znamení Býk, zamerali predovšetkým na lásku a SEX…!

Napriek rôznorodým a som si absolútne istý najmä tým, že u mnohých z vás ešte stále značne ťaživých predovšetkým ekonomických problémov, by ste mali v prvom rade zamerať väčšiu časť svojej pozornosti na vyriešenie financií a tiež medziľudských i partnerských vzťahov…! Podľa planetárnych i hviezdnych aspektov je práve tento týždeň zameraný (nielen) na to, aby už niektorí z vás konečne zistili to, kto je vašim skutočným a kto tým falošným priateľom…! Preto u niektorých Býkov oboch pohlaví príde určite (aj) k hádkam, dôvodom ktorých budú skutočne už veľmi vyostrené, fakt dlhšiu dobu extrémne napäté (!), obchodné a podnikateľské vzťahy kvôli peniazom. Veľký pozor by ste si mali dávať v tejto súvislosti najmä na partnerov v podnikateľskej oblasti, ktorí sú narodení v znameniach: Vodnár, Lev a Škorpión…! Predovšetkým od toho druhu ľudí vám Býkom, hrozí veľké nebezpečenstvo klamstva, falošnosti, podvodu, intríg, manipulácie, machinácie, defraudácie…!

Spomenul som v súvislosti s planetárnymi a hviezdnymi aspektami (aj) nenápadné slovo, nielen…! Takže celý tento týždeň je pre vás Býkov tiež skutočne úžasným týždňom = obdobím veľkej plodnosti (!) v súvislosti s partnerskými vzťahmi a láskou, ale i úžasnou krásou sily sexuálneho pôžitku…! Nieto lepšieho času v období zimy, kedy skrz čin (ak budete sami chcieť…!) môžete efektívne dokázať to, ako milujte svojho (u) partnera (ku), než je obdobie sviatku Svätého Valentína…! Máte aj veľkú šancu na splodenia krásneho a zdravého dieťatka. Všetko, záleží len od vás…!

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php