eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Je to skvelé i úžasné, že skutočne existujte na našej prekrásnej planéte ZEM aj vy – ľudia, ktorí ste sa narodili v prítomnom živote so Slnkom v astrologickom znamení Vodnár, pretože (aj) vás všetci ľudia na svete, veľmi potrebujú. Pýtate sa v duchu, že prečo…?! Preto, lebo ste vždy dokonale jedineční, originálni vizionári, priekopníci všetkého nového a tiež revolučného.

Práve v tomto, ešte stále pomerne neľahkom, alebo lepšie povedané, extrémne ťažkom období našich aktuálnych životov, kedy v poradí už 13.mesiac čelíme my všetci – celé ľudstvo kríze, aká tu už niekoľko desaťročí naozaj nebola, potrebujeme skutočne živý (!) dôkaz absolútneho optimizmu a tej úžasnej nádeje, ktorú dokážete (najmä) vy – ľudia narodení v astrologickom znamení Vodnár vniesť do sŕdc všetkých ľudí bez rozdielu kontaminovaných tým smrteľným strachom, preukázateľne účelovo a neúnavné šíreným niektorým druhom špinavých, za každú cenu senzáciechtivých a nekonečne lživých médií…! Verte mi, že na toto, neslobodno zabúdať.

Pri podnikaní, alebo v akejkoľvek hoci aj v neštandardnej pracovnej činnosti, skutočne máte veľkú šancu prísť pomerne v krátkom čase k väčšej sume (legálne) nadobudnutých peňazí…! K tomu vám bude stačiť iba to, ak budete skutočne optimistickí a bez zbytočnej skepsy i obáv či pesimistických nálad, sa konečne kvalitne nadýchnete i rýchlo rozbehnete…! Následne sami uvidíte, že dokážete urobiť k zlepšeniu nielen toho svojho života naozaj veľa, ale že dokážete tou svojou zmysluplnou a taktiež spoločensky veľmi prospešnou i podnikateľskou činnosťou, reálne pomôcť iným ľudom a tým pádom aj ich rodinám (!) a predovšetkým, absolútne každú dočasnú nepriazeň osudu, skutočne dokonale zvládnete.

Prosím vás, pamätajte na dva veľmi dôležité fakty: Prvý je, že takéto aktuálne veľmi bohaté (!) obsadenie vášho znamenia Vodnár ako je teraz, sa bude opakovať až za niekoľko desaťročí (!) a aj preto by ste to mali dokonale využiť nielen vo váš prospech, ale i v prospech iných ľudí. Druhý fakt je, že už o dva dni bude veľký sviatok všetkých zamilovaných, lebo v nedeľu 14.02 máme sviatok Svätého Valentína…!

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php