eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Ak by dnes moje hmotné telo zomrelo a bolo by mi Bohom dovolené narodiť sa zajtra a už len v priebehu nasledujúcich 24 hodín stať sa aj dospelým človekom, napríklad vo veku 30 rokov, tak by som veľmi túžil v súvislosti s aktuálnymi planetárnymi a hviezdnymi aspektami, mimo toho, aby som bol znovu nadpriemerne inteligentný a fyzicky i duševne zdravý, už iba potom, aby som sa narodil so Slnkom v astrologickom znamení Blíženci.

Aj tieto slová, tak ako vždy všetky v každom lunárnom astrologickom horoskope určenom pre absolútne všetkých ľudí narodených v ktoromkoľvek astrologickom znamení, píšem skutočne vážne a tiež úprimne. Karma (Osud) vám úplne všetkým ľudom, ktorí ste sa vo svojom prítomnom živote narodili so Slnkom v znamení Blížencov, naozaj praje a ešte len bude priať (!) nielen v týchto dňoch, ale aj v tých nasledujúcich týždňoch tak veľmi štedro, že si to možno ani vôbec reálne neuvedomujte. Naozaj stačí len to, aby ste sa pre realizáciu niektorého zo svojich snov, skutočne pevne rozhodli a s tou úžasnou motiváciou hraničiacou s absolútnym presvedčením o vašom úspechu, sa odhodlali urobiť ten prvý – kardinálny krok k svojmu životnému úspechu. Máte skutočne mimoriadne, naozaj úžasné možnosti, vždy sympatické, čarokrásne, pôvabné, elegantné, veľmi zvodné ľudské bytosti ženského pohlavia a takmer vždy mimoriadne bystrí,  perfektnou intuíciou a predvídavosťou a (často) až oslňujúcou komunikatívnosťou obdarené ľudské bytosti mužského pohlavia narodené v znamení Blížencov.

Ak vás rýchlosťou blesku teraz napadla myšlienka, svojim obsahom (asi) identického druhu: „Zatiaľ to tak ale nevyzerá…!“ alebo: „Doteraz, som si nič také nevšimla/nevšimol…!“ Moja odpoveď znie nasledovne: Vo vlastnom záujme(!) sa musíte v prvom rade už definitívne zbaviť tej strašnej intoxikácie strachom vyplývajúceho zo strašného pesimizmu a skeptického, čiže jednoznačne a očividne dekadentného myslenia…! Všetko záleží len od vás – od toho, ako sa vy sami mentálne naladíte…! Na vytváraní svojho osudu, teda logicky svojej budúcnosti sa podieľate výhradne len vy sami a to nielen svojimi činmi, ale tiež i slovami a myšlienkami…! Myslite pozitívne a tie pre vás najdôležitejšie z vašich snov, sa jedného dňa, stanú realitou…! Nezabudnite, že v nedeľu 14.02 je sviatok Svätého Valentína, lebo všetci tí ľudia, v srdciach ktorých je aspoň kúsok miesta pre lásku si zaslúžia, aby boli obdarení milovanou bytosťou.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php