eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Napriek voči vám Škorpiónom veľmi bohato obsadenému kvadratickému znameniu Vodnár, sa v nasledujúcich dňoch, bude určite značná časť z vás Škorpiónov veľmi tešiť aj neobvykle veľkej priazni zo strany ľudí opačného pohlavia, ale svoju skutočnú lásku si nájdu v týchto dňoch aj tí z vás Škorpiónov, ktorí sú homosexuálnej orientácie.

Planetárne i hviezdne aspekty fakt drvivej väčšine ľudí narodených so Slnkom v znamení Škorpión, bez rozdielu sexuálnej orientácie, zaručujú (extrémne) vysoké šance, nájsť si nového partnera, alebo novú partnerku prípadne skutočne mimoriadne vášnivú lásku svojho života. Tú pravú, alebo toho pravého pre vás – Škorpiónov nebude nielen vôbec nič ťažké nájsť, ale ani získať, lebo máte skutočne dokonalú intuíciu. Disponujte aj extrémne silnou schopnosťou vidieť každého človeka na ktorého upriamite tú svoju výnimočnú pozornosť presne takého, akým v skutočnosti je. Jednoducho vyjadrené, nikto pred vami nemôže hrať divadielko s tou zárukou, že bude vo svojom hereckom umení naozaj úspešným…!

Tento týždeň, by ste mali, a to naozaj s veľmi vysokou pravdepodobnosťou, zažiť veľa krásnej romantiky, nežnosti a tiež divokého i extrémne silnými orgazmami veľmi citeľne obohateného sexu…! Všetko však bude záležať výhradne len na vašej vôli a tiež chuti nájsť si partnera/partnerku, s ktorým/ou sa budete buď: Dlho rozprávať (možno) na veľmi romantickej a tiež peknej prechádzke zimno jarnou prírodou, alebo si spolu pri krásnej večeri doma u jedného z vás najprv fakt dokonale vychutnáte veľmi kvalitné víno nemeckej, francúzskej či talianskej značky, potom sa obaja pekne zdravo najete a následne sa vo víre obrovskej vášne oddáte v posteli jeden druhému…! Alebo to bude mať extrémne rýchly priebeh: Sex v prírode napríklad v poľovníckom posede, možno na schodoch vášho domu, či v garáži, prípadne vo vašom priestrannom automobile, či v kúpeľni pri spoločnom sprchovaní sa…!

Čo sa práce a kariérneho vzostupu týka, musíte byť ešte trpezliví, ale už to dlho nepotrvá. A nezabudnite na to, že 14.02 je veľký sviatok Svätého Valentína. Prosím, obdarujte a pekne potešte (hlavne sexom…!) človeka, ktorého milujte…!

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php