eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Povedať ktorémukoľvek človeku na celom svete, narodenému so Slnkom v znamení Kozorožec, aby v dobe (ešte stále) prebiehajúcich a veľmi ťažkých spoločenských zmien aj kvôli už (pomaly) končiacej sa pandémii COVID-19, nebol už takmer permanentne pesimisticky naladený, je to isté, akoby sme chceli od vody, aby nebola mokrá, či od ohňa, aby nebol horúcim…!

Viem, že mnohé z toho, čo by ste chceli dosiahnuť, a to v akejkoľvek oblasti vášho života, nezáleží len od vás samotných – od vašich úžasných schopností rôzneho druhu, ktorými bez pochýb naozaj disponujte, ale aj od iných ľudí, ktorí nemajú až také schopnosti, nemajú vašu povestnú vytrvalosť, disciplinovanosť i skutočne mimoriadne pevnú vôľu, akou zo všetkých astrologických znamení disponujú reálne už iba dve znamenia: Baran i Škorpión. Každopádne veľa od vašich úspechov, už bude závisieť vzhľadom na aktuálne mimoriadne(!) bohaté planetárne obsadenie astrologického znamenia Vodnár (najmä) od vašich priateľov, a tiež obchodných partnerov či jednoducho povedané (možno) nie priateľov, ale určite pevných spojencov, ktorých moržujú (brutálne drvia) úplne identické problémy ako vás. A práve preto spoločnými silami a tiež vašim spoločným kapitálom nájdete nové cesty – nové podnikateľské aktivity a prečkáte toto už pomaly sa končiace veľmi ťažké krízové obdobie, ktorým trpí fakt väčšina ľudstva.

Teraz je pre mnohých z vás (priam) až životne nevyhnutná najvyššia možná miera ako trpezlivosti, tak i pokojného logického myslenia i čestného dodržiavania všetkých dohôd s vašimi spolupracovníkmi, aktívnymi podnikateľskými partnermi, ale i všetkými tými ľuďmi, (ak takí vo vašom živote existujú) ktorí sa spolu podieľajú na vašom finančnom zisku. Snažte sa byť vždy čestní, zodpovední, presní, spoľahliví a (úprimne) optimistickí. Sami bude už čoskoro vidieť, že sa vám (pomaly) postupne bude dariť takmer vo všetkom. Avšak majte vždy na pamäti aj to, že príliš veľké očakávania, prinášajú často aj príliš veľké sklamania…! Nezabudnite na dve dôležité veci: Prvá je tá, aby ste aj napriek svojim životným problémom, nikdy nezanedbávali kvalitný odpočinok. Druhá je tá, že o dva dni – v nedeľu 14.02 je veľký sviatok všetkých ľudí, ktorí majú vo svojom srdci (aspoň) kúsok miesta pre (skutočnú) lásku. Prosím vás, potešte vhodným darčekom i kvalitným sexom človeka, ktorého veľmi milujte…!

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php