eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Drvivá väčšina z vás – ľudí, ktorí ste sa narodili so v astrologickom znamení Panny, ste skutočne obdivuhodne čistotní, disciplinovaní a poriadkumilovní ľudia, ktorým ich okolie či susedia iba ticho závidia. A pravdu povediac, naozaj majú aj čo závidieť a čo obdivovať, lebo (väčšina) mužov narodených v znamení Panny, sú úžasní perfekcionisti a to v rôznych – niekedy až v diametrálne odlišných oblastiach svojich životov.

Niektorí z vás sú perfektní – vždy dokonale nezávislí a hlavne spravodliví sudcovia. Iní sú skvelí – priam až puntičkársky založení, skutočne neomylní úradníci, iní zase herci výnimočných kvalít…atď… Ženy narodené v tomto jemnom a citlivom znamení Panny (občas) trošku i na svoje okolie pôsobia dojmom istej malej nervozity či napätia. To však vždy súvisí s tým naozaj úžasným a mimoriadne obdivuhodným zmyslom pre čistotu, disciplínu i dokonalý poriadok a aj preto tvrdím, že svet by bol bez ľudí ako ste vy, mimoriadne ochudobnený a nedokonalý…!

Čo sa tých aktuálnych planetárnych a hviezdnych aspektov v súvislosti s ľuďmi narodenými v znamení Panny týka, je to (skoro) identicky rovnaké – napriek ešte stále značne komplikovanému obdobiu (i spoločenského) života niektorých z vás, za čo vo väčšine prípadov aj tých (niektorých) naozaj (veľmi) tragických ľudských osudov, môže pomaly už končiaca sa celosvetová pandémia COVID-19, ktorá extrémne deštrukčným spôsobom ukazuje tú svoju silu 13.mesiac, ste na tom oproti iným ľudom z väčšiny astrologických znamení Zverokruhu i vďaka planéte Mars a Urán pôsobiacej zo znamenia Býk a (hlavne) planéty Pluto, ktorá stále skutočne efektívne = úžasnou silou pozitívne pôsobí vo váš prospech, relatívne veľmi dobre…! Prosím (aspoň) na jeden deň zabudnite na všetky problémy a oddajte sa spoločne s človekom, ktorého milujte, oslavám sviatku Svätého Valentína, súčasťou ktorých bude i vášnivý SEX…!

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php