eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Pravdou je, že v tejto (ešte stále) neľahkej dobe, ako kvôli obdobiu tej pomaly už končiacej sa celosvetovej pandémii COVID-19, tak i preto väčšinou (značne) nevľúdne pôsobiace obdobie zimy, drvivá väčšina z vás – ľudí narodených v súčasnom živote so Slnkom v astrologickom kráľovskom znamení Leva, to (naozaj) nemá vôbec jednoduché.

Príčiny, prečo to tak je, sa dajú (pravdivo) vyjadriť presne týmito slovami: V znamení Vodnár, ktoré je v presnej opozícii na vás – Levov, sa aktuálne nachádza Slnko, Jupiter = to jediné, čo vás fakt skutočne efektívne (ešte stále) drží nad vodou i veľmi výrazne tlmí brutálne nekompromisný vplyv Saturna i Merkúra, ktorý je v retrográdnom pohybe, čo značí, že on udrží tú strašnú silu opozície voči vám Levom. Na vaše obrovské šťastie je už v znamení Vodnár aj Venuša, čiže planéta lásky, krásy, estetiky, umenia, erotiky a predovšetkým vášnivého SEXU..!

Čo sa vášho zdravia týka, mali by ste najmä v tomto zimnom období pristupovať vo vlastnom záujme k sebe s vojenskou disciplínou, lebo ak poľavíte čo i len na jeden deň, tak sa to môže veľmi nepríjemne odraziť na vašej imunite, pretože kvadratické znamenie Býk, je na nešťastie pre vás Levov, skoro až tak veľmi bohato obsadené a na vaše životy negatívne pôsobiace, ako je opozičné znamenie Vodnár…!

Čo sa práce a ziskov týka, teraz ešte neprišiel ten váš najlepší čas, lebo KARMA (OSUD) drvivú väčšinu z vás, aktuálne fakt mimoriadne tvrdo, niekoho až (extrémne brutálne!) skúša cez planetárne i hviezdne aspekty práve zo znamení Vodnár a Býk, čo je naozaj (mimoriadne!) náročné v rôznych oblastiach vašich životov, môjmu srdcu absolútne vždy, tak veľmi blízky Levi a Levice…! Viem, že slová sa ľahko píšu, ale ich skutočný význam v reálnom živote, sa len s extrémnym vypätím všetkých vašich síl dá v týchto časoch uskutočniť, avšak i tak som si naozaj úplne istý tým, že drvivá väčšina z vás = 90% tú (dočasnú, ale už pridlho trvajúcu…!) nepriazeň Osudu i dokonale zvládnete…! Bude to však chcieť z vašej strany (nielen) úžasnú odvahu a skalopevnú vieru v krajšiu budúcnosť, ktorá už pomaly s koncom pandémie COVID-19 prichádza, ale aj vašu osobnú a tiež mimoriadne aktívnu pracovnú angažovanosť…! Prosím, nezabudnite kvôli problémom na lásku a s ňou súvisiaci sviatok zamilovaných – sviatok Svätého Valentína…!

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php