eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

LUNÁRNY HOROSKOP od astrológa Štefana

Iba minútu po polnoci dnešného dňa, čiže presne dnes – v piatok 12.02.2021 bola Luna na 26° v astrologickom znamení Vodnár. Podľa čínskej Astrológie sa začal Nový rok – rok Byvola, v ktorom na všetkých ľudí, a to bez rozdielu toho v akom astrologickom znamení sa vo svojom súčasnom živote narodili, čaká skutočne veľa, predovšetkým tých pozitívnych, avšak v istých oblastiach našich životov, naozaj aj revolučných zmien.

Tie sa samozrejme budú týkať aj vás ľudí, ktorí ste sa narodili v súčasnom živote so Slnkom v znamení Baran, ale čo je dnes skutočne mimoriadne pozoruhodným faktom vo Vesmíre, je tá skutočnosť, že práve so začiatkom Nového roka Byvola je v astrologickom znamení Vodnár (výnimočná) kombinácia práve týchto nebeských telies: Slnko 23°a30´, Luna 26°, Merkúr 16° v retrográdnom pohybe, Jupiter 12°a40´, Venuša 13° a Saturn 06°a34´…!!! A nie je to vôbec žiadnou náhodou, že práve planéta lásky, krásy, estetiky, umenia, erotiky a SEXU = Venuša, je v nádhernej konjunkcii s planétou Jupiter práve v tom čase, kedy bude o dva dni sviatok Svätého Valentína, ktorý je sviatkom všetkých zamilovaných ľudí na celom svete – na našej prekrásnej planéte ZEM…!!!

Preto i vás – všetkých ľudí narodených v znamení Baran a to oboch pohlaví a všetkých vekových kategórií skutočne s nesmierne hlbokou pokorou vo svojej duši a absolútnou úprimnosťou vo svojom srdci prosím o to, aby ste boli k sebe, čo najviac úprimne dobrými ľuďmi. Veľmi vás prosím tiež aj o to, aby ste tých ľudí, ktorí majú vo vašich životoch naozaj obrovský význam, ktorých z celého svojho srdca milujete vždy výhradne takou láskou, ktorá dokonale vyjadruje ten prirodzený – rýdzi charakter Barana – teda s fanatickou láskou, v nedeľu 14.februára 2021 – v ten krásny sviatok svätého Valentína, obdarovali aspoň jedným pekným darčekom i krásnym kvetom a tým im dokážete, ako ich skutočne veľmi milujete…!!!

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti