eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Principiálne vždy pred zrakom okolia výborne skrytým šťastím, ale tiež i úprimnou radosťou vždy naplnené mystické srdcia (skoro) všetkých ľudí veľmi dobrej vôle, ktorí sú narodení so Slnkom v znamení Rýb, mám pre vás skutočne dobrú správu o šírenie ktorej vás naozaj s hlbokou pokorou v duši voči vám, teraz touto cestou úprimne veľmi prosím…!

Drvivá väčšina z vás žien narodených v tomto znamení, máte srdcia naplnené toľkou naozaj rýdzou láskou i schopnosťou (absolútneho) obetovania sa, koľko je litrov vody v Tichom oceáne a preto som si istý (aj) tým, že (naozaj) neexistuje nič, čo by ste nedokázali výborne zvládnuť, ak sa tak sami slobodne rozhodnete. Prosím, šírte akýmkoľvek spôsobom medzi ľudí nielen lásku a pravdu, ale najmä nádej, že príchod definitívneho konca extrémne ťažkej doby spôsobenej celosvetovou pandémiou COVID-19, sa už skutočne pomaly končí…!

Čo sa vašej práce, respektíve i vášho kariérneho rastu týka, dobre(!) si zapamätajte, že vašim najväčším nepriateľom a tiež reálnou brzdou na ceste k vytúženému životnému úspechu, je vaše veľmi časté (značne) nestabilné a hlavne pre tvrdú realitu dnešných dní nekompatibilné duševné rozpoloženie. Preto si dávajte extrémne veľký pozor (!) na svoje negatívne myslenie a to platí najmä pre vás mužov Ryby, lebo vy ste veľmi často (!)vo svojom myslení a následnom konaní nielen nepredstaviteľne záhadní, ale niekedy aj obrovskými závislosťami, a to rôzneho druhu zaodetí doslova od hlavy až po päty…! Preto pozor na závislosti od čohokoľvek, lebo to je skutočne extrémne nebezpečná zóna niektorých Rýb oboch pohlaví…! Závislosť môže byť nielen od alkoholu, nikotínu, kávy či extrémne tvrdých drog, ale aj od magickej príťažlivosti diabolského zla….! Nezabudnite na vhodný darček pre vaše milované bytosti, lebo už o 2 dni – v nedeľu 14.02 budú na prejav vašej lásky, tíško, ale túžobne čakať – bude Sviatok Svätého Valentína…!!!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php