eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

Pre všetkých ľudí oboch pohlaví a vekových kategórií narodených so Slnkom v znamení Váh, bez pochýb a pre celý tento týždeň aj vzhľadom na bohato i pre vás mimoriadne priaznivo obsadené astrologické znamenie Vodnár platí, že sa môžete, ak budete sami naozaj chcieť, skutočne smelo pustiť do akéhokoľvek (aj do podnikateľského…!) projektu, prípadne s odvahou, ale i s rozvahou (!) započať akúkoľvek a od základu úplne novú činnosť v každej oblasti vášho života. Budete celkom určite (mimoriadne) úspešným človekom…!

Je absolútne irelevantné, či budete vykonávať akýkoľvek druh manuálnej práce, športu, alebo pohlavný styk, jednoducho bude extrémne výkonným a úspešným človekom, ktorý ak sám teraz bude naozaj chcieť, môže podať obdivuhodný = nadľudský výkon v akejkoľvek činnosti, pretože planetárne i hviezdne aspekty (úplne najviac) prajú, mimo ľudí narodených v znameniach Panny a Kozorožca, práve najviac (!) ľudom, ktorí sú narodení v astrologických znameniach vzdušného živlu = Vodnár, Blíženci a vám – Váham…!!!

Teraz je tiež výnimočne dobré obdobie na buďto definitívne ukončenie starého a pre vás fakt nudného, či dokonca až psychicky i fyzicky ubíjajúceho vzťahu a nájdenie si novej lásky vášho života – človeka, ktorý vám vráti (možno) už dávno stratenú chuť do života, alebo na radikálne vyjasnenie si istých nedoriešených záležitostí v tom (ešte stále) láskyplnom vzťahu s milovanou osobou, na ktorej vám naozaj z rôznych príčin veľmi záleží, lebo ju skutočne milujete a preto sa rozhodne oplatí za túto ľudskú bytosť naozaj (za)bojovať i tým spôsobom, že váš (možno) trošku nudný vzťah oživíte nejakým aspoň malým spoločným dobrodružstvom prípadne romantickým výletom…! Rozhodnite sa sami, ale jedno je isté – čaká vás buď: finančný vzostup, či v nejakej zvláštnej forme veľmi veľké šťastie, obdivuhodný úspech, prípadne aj vášnivé erotické dobrodružstvo s človekom, ktorého poznáte, či s novým človekom narodeným/ou v znamení Blíženec, Vodnár, Lev, Strelec. Prajem vám všetkým úžasný SEX najmä dňa 14.02 – na deň Svätého Valentína.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php