eReport.sk

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

V tom prípade, že patríte čo sa práce týka, k tým šťastnejším ľudom – zamestnaným ľudom, tak istá časť z populácie vás – ľudí, ktorí ste sa narodili so Slnkom v znamení Strelec nielen v tomto týždni, ale až do príchodu Slnka do znamenia Rýb, isto zaznamená buď výrazné (citeľné) zlepšenie pracovných podmienok, alebo povšimnutiahodné zvýšenie platu, prípadne (kariérny) postup na o niečo lepší stupeň v hierarchickej štruktúre, alebo minimálne (aspoň) to zlepšenie vašej pracovnej  pozície.

Planetárne i hviezdne aspekty v súvislosti s vašim znamením Strelec poukazujú tiež na veľké zmeny vo vašom živote, ale i na to, že máte nesmierne veľké šance na životný úspech v rôznych oblastiach…! A tí z vás (takmer neustále) skutočne rýdzim optimizmom žiariacich Strelcov, ktorí ste teraz bez pracovného pomeru, už v blízkej budúcnosti, očakávajte (skutočne) veľkú šancu na svoju vlastnú realizáciu, ktorú celkom určite zavŕšite veľmi úspešne a na obrovskú radosť všetkých tých, ktorým na vás fakt veľmi záleží.

Toto obdobie – Slnko v znamení Vodnár, je rýdzim symbolom pre vás Strelcov (pokračujúceho) viac (!) než priaznivého obdobia života i napriek tej pomaly už umierajúcej, ale na život 90% ľudí tohto sveta už 13.mesiac extrémne deštruktívne pôsobiacej pandémii COVID-19, je toto iba začiatok veľkých a pre značnú časť ľudí (skutočne) veľkolepých zmien…! Pomaly (postupne!) prichádza obdobie, kedy sa už opäť všetci budete mať naozaj úprimný dôvod srdečne zasmiať a tak nechať svoju (utrápenú) dušu konečne naplniť skutočnou radosťou i nefalšovaným pocitom šťastia…! Veľmi vás prosím aj o to, aby ste na všetky hádky, spory rôzneho druhu, hnev, či rôznorodé výčitky – jednoducho na disharmóniu definitívne zabudli a vo vlastnom záujme si úprimne v srdci rýchlo odpustili…! Pýtate sa, prečo to máte urobiť…?! Pretože túto nedeľu, 14.02 je sviatok Svätého Valentína…!

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 12. 2. 2021 do 19. 2. 2021

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php