eReport.sk
Foto: shutterstock

Nechcel ísť do školy, tak zabil rodičov i sestru

17-ročný mladík bol zadržaný pre podozrenie z vraždy svojich rodičov a sestry. Rus bol na úteku po tom, čo v dome vo zváračskej oblasti Perm, vyvraždil svoju rodinu. Podľa tvrdenia polície, mladík otcovi znetvoril tvár a obliekol ho do svojich šiat. Preto pôvodne zmätení detektívi vyhlásili pátranie po otcovi Alexejovi Gorbunovi, pretože si mysleli, že to práve on zavraždil svojho syna a dospievajúci mladík je mŕtvy.

Tvár bola „silne znetvorená“, uviedol podľa Dailymail ruský vyšetrovací výbor. Jeho syna Vadima Gorbunova zadržali 360 km od miesta činu v Jekaterinburgu. V dome našli telo matky Gulye Gorbunovej a jeho sestry Julie (12).

Pohádal sa s matkou

Polícia uviedla, že Vadim sa k vraždám priznal a tvrdil, že nechcel ísť do školy. Jeho matka trvala na svojom a prišlo k hádke. Zdroje uviedli, že chlapec najskôr zabil matku sekerou. Potom čakal, kým príde domov otec. Poslednou obeťou bola jeho sestra. Bolo začaté trestné stíhanie pre vraždu. Vyšetrovateľom povedal, že zabil svojich rodičov a potom svoju dvanásťročnú sestru Juliu.

„Okolo 17:00 som spáchal útok na svoju vlastnú matku,“ povedal. „Neskôr, okolo 17:30 alebo 18:00, som spáchal druhú vraždu …Neskôr medzi 18. a 19. hodinou došlo k vražde mojej sestry.“

Vadimova učiteľka tomu nechce uveriť

Susedia tvrdili, že rodina bola priateľská a Vadim sa vždy o svoju sestru staral. Vadimova učiteľka klavíru pre médiá povedala: „Nechápem, ako mohol Vadim spáchať taký krutý zločin. Nemal by ani dostatok fyzických síl. Je to veľmi nezdravo chudý chlapec. Prsty rúk sú dlhé a tenké ako skutočný hudobník.“ Musela sa v ňom „prebudiť nenávisť a agresia“, povedala.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport