eReport.sk
Tupá propaganda?
Bývalý minister zahraničia Rastislav Káčer. Zdroj: tasr

Zbláznil sa?! Káčer hovorí o atentátnikovi ako o chudákovi a neborákovi, ktorému na polícii ublížili


Škandalózne a neakceptovateľné vyjadrenia Rastislava Káčera! Demokrati robia kampaň do eurovolieb. V jednej z diskusii z občanmi, ktorá prebehla po atentáte na R. Fica, rozprával Rastislav Káčer neuveriteľné veci. Podľa neho nie je problémom atentát, ale to, že na polícii niekto strkal do tváre „chudákovi a neborákovi“, páchateľovi telefón do tváre! Narážal na uniknuté video.  

Škandalózne a neakceptovateľné vyjadrenia R. Káčera!

Na predvolebnej diskusii v Michalovciach sa zúčastnil Rastislav Káčer, Jaroslav Naď a Juraj Šeliga. Reč očividne prišla aj na aktuálne témy. Na internete koluje kúsok z videa, kde sa bývalý diplomat a minister Hegerovej vlády vyjadruje k atentátu na R. Fica.  

Podľa Káčera nebol zlyhaním samotný atentát ale to, čo sa udialo potom. Najväčším problémom je podľa neho to, že z polície uniklo video – nahrávka, na ktorej hovorí páchateľ, prečo zaútočil na R. Fica.  

Káčer hovorí o atentátnikovi ako o chudákovi a neborákovi, ktorý tam sedel na polícii a niekto ho nakrútil. Dokonca ho prirovnáva k niekomu, koho prichytili kradnúť v supermarkete! Ľutuje ho, že mu tam niekto strkal telefón do tváre. „Toto je hanba, toto je taký komplex hanby, ktorá vás pripučí ako lavína,“ dodal ku kauze Káčer.

Hegerov minister zahraničných vecí sa už viackrát „blysol“ neuveriteľnými, až primitívnymi vyjadreniami.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zbláznil sa?! Káčer hovorí o atentátnikovi ako o chudákovi a neborákovi, ktorému na polícii ublížili

Odoberať
Upozorniť na
50 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: