eReport.sk
Ilustračné foto: shutterstock

Pochybenie lekárov mladú ženu stálo život. Stihla si však splniť niektoré sny

Smutný koniec má príbeh dvadsaťosemročnej ženy, ktorá dvakrát hľadala pomoc u svojho lekára. Na nohe si totiž našla hrčku. Bolo jej však povedané, že sa problémom nemusí trápiť. Pravda ale bola úplne iná. Ukázalo sa, že ide o rakovinu.

Keď si Gemma Malinsová z Nového Zélandu našla pred dvoma rokmi na stehne hrčku, okamžite išla k svojmu lekárovi, píše britský denník The Mirror. Ten ju uistil, že sa jedná iba o tukové tkanivo. Keď hrčka o niekoľko mesiacov dosiahla veľkosť tenisovej loptičky, navštívila lekára znova. Dostala však rovnakú odpoveď. Pred niekoľkými dňami zomrela na rakovinu.

Mladá žena sa chcela stať učiteľkou, sen jej však prekazila vážna choroba. Rakovina sa jej rýchlo rozšírila do celého tela. Lekári jej už nedokázali pomôcť, iba postup zákernej choroby vedeli spomaliť.

Splnila si niektoré sny

Jej muž Brandon chcel, aby si posledné chvíle užila naplno. Zriadil pre ňu finančnú zbierku, ktorá mala zaistiť splnenie jej najväčších snov. Zajazdila si na koni, letela vo vrtuľníku, navštívila novozélandské mesto Queenstown, aby na vlastné oči videla sneh. Navštíviť mys Reinga, kempovať na Kozom ostrove (Goat Island) alebo plávať s delfínmi už však nestihla.

Zdroj: facebook

Na vrchole zoznamu želaní bol však čas trávený s manželom. Svadbu mali v decembri 2019, teda krátko predtým, než sa začala liečiť. Posledné dva dni svojho života strávila mladá žena so svojou rodinou.

„Odišla od nás veľmi mladá a veľmi skoro,“ povedal jeden z členov rodiny. Na Novom Zélande je momentálne opäť prísny lockdown, takže sa s milovanou Gemmou nemohli ani dôstojne rozlúčiť. „Je to kruté. Milovalo ju mnoho ľudí,“ povzdychol si zronený manžel.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport