eReport.sk
Robo Grigorov FOTO TASR

Robo Grigorov: Vážim si Roberta Fica a mám o neho strach, moje myšlienky sú pri ňom


Grigorov premiérovi Ficovi želá, aby túto hroznú udalosť prežil bez vážnejšej ujmy na zdraví, zaželal mu ľudí v jeho blízkosti, ktorí ho majú radi a praje mu aj úctu zo strany spoločnosti, ktorú si podľa neho už dávno zaslúži.

K atentátu na premiéra Roberta Fica sa na sociálnej sieti vyjadrila aj slovenská hudobná žijúca legenda Robo Grigorov.

Pocta Ficovi

Grigorov v statuse z tragickej stredy píše:

Rád by som vám povedal pár slov k dnešnej šokujúcej udalosti. Niekedy je čas byť ticho, ale niekedy treba niečo povedať. Myslím, že práve teraz je ten čas. Môže si o mne myslieť kto chce, čo chce, vážim si Roberta Fica. Mal som to privilégium nespoznať ho pracovne, ale ako bežného človeka.

Videl som zblízka jeho skromnosť, schopnosť empatie. Vážim si, že sa mu dá hovoriť pravda bez diplomatických kľučiek a on pravdou odpovedá. Aj keby o ňom celý svet hovoril len to najhoršie, môj názor to neovplyvní. S čistým svedomím môžem povedať, že náš premiér je slušný človek a že mu plne dôverujem.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Belgický premiér Alexander De Croo
  2. maďarský premiér Viktor Orbán

Teraz mám o tohto človeka, ktorého som spoznal a ktorý sa mi zapísal do života, strach. Moje myšlienky sú pri ňom. Želám mu, aby túto hroznú udalosť prežil bez vážnejšej ujmy na zdraví. Želám mu ľudí v jeho blízkosti, ktorí ho majú radi. Ale najmä, želám mu aj úctu zo strany spoločnosti, ktorú si už dávno zaslúži.

Zdroj: Facebook – Robo Grigorov

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Robo Grigorov: Vážim si Roberta Fica a mám o neho strach, moje myšlienky sú pri ňom

Odoberať
Upozorniť na
31 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: