tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Gaël Monfils, Elina Svitolinová,, tenisti, prominentný pár
Gaël Monfils a Elina Svitolinová, ig/gemslife

Najprv rozchod, teraz svadba: Cibulkovej bývalý sa bude ženiť!

Hviezdny tenisový pár zažíval krušné obdobie. Pred pár dňami sa rozhodli svoje cesty rozdeliť, teraz šokovali svet. Francúzsky tenista Gaël Monfils a ukrajinská tenistka Elina Svitolinová budú mať o nedlho svadbu.

„Povedala áno“ pochválil sa fotografiou 34-ročný rodák z Paríža na svojom Instagramovom profile. Monfilsa poznajú veľmi dobre aj slovenskí fanúšikovia tenisu a to nie len pre jeho skvelé športové výsledky. Svojho času tvoril pár dnes už s bývalou slovenskou tenisovou jednotkou Dominikou Cibulkovou (31).

Podľa WTAtennis.com randí svetový hráč č. 14 a najlepšia ukrajinská tenistka od roku 2018. Teraz sa svoj turbulentný vzťah rozhodli oficiálne spečatiť. Medzi tými, ktorí pozitívne reagovali na správu o ich zásnubách bola aj trojnásobná šampiónka US Open Kim Clijstersová, či bývalá svetová jednotka Caroline Wozniacká. Dvadsaťšesťročná Svitolina, ktorá sa narodila v ukrajinskej Odese, dosť často hovorila o svojom vzťahu s Monfilsom, ktorý trávi svoj voľný čas vo Švajčiarsku.

V rozhovore pre web WTA uviedla 26-ročný tenistka: „Vždy milujem to, ako ma Gaël tlačí, aby som bola lepšia, a tiež sa ho ja snažím motivovať aby bol lepším človekom, lepším tenistom. Myslím si, že to tak musí byť a musíte sa navzájom skutočne podporovať a usilovať o lepšie výsledky.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Najprv rozchod, teraz svadba: Cibulkovej bývalý sa bude ženiť!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Tenis

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku