eReport.sk
Foto: profimedia

GALÉRIA Obdarená modelka nemá žiadne kamarátky. Toto je dôvod

Moriah Mills (27) patrí medzi modelky, ktoré disponujú plnými tvarmi a určite sa za svoju postavu nehanbí. Pochádza z Georgie a na svoje krivky je hrdá.

Podľa jej slov za sebou nemá žiadnu plastickú operáciu a všetko, čo vidíte na fotografiách, je prirodzené. Moriah si myslí, že kvôli vzhľadu nemôže mať kamarátky, pretože by na ňu žiarlili a mysleli by si, že im chce zviesť partnerov.

Svojou postavou na seba púta pozornosť

Jej postava má kypré tvary. Je to žena krv a mlieko. Bohužiaľ to má zlý vplyv na jej spoločenský život, ktorý tým trpí. „Kamarátky som kedysi mala, ale ako som dospievala a menila sa, pomaly ubúdali. Dnes už nemám žiadnu kamarátku,“ priznala modelka pre This Morning Show. „Povedali mi, že ma nechcú vo svojom živote, pretože na mňa vyvaľujú oči ich partneri,“ doplnila Moriah, ktorá v podstate žije osamelým životom. Žiadnej svojej kamarátke partnera nikdy nezviedla, takže jej nie je jasné, prečo žiadnych priateľov nemá.

Podľa jej slov, s mužmi vychádza oveľa lepšie. Problém ale nastane vtedy, keď chcú byť viac ako kamaráti. „Chcem sa sústrediť na kariéru. Spievam, fotím a moja práca je pre mňa prioritou. Muži sa ma občas snažia využívať. Som príliš atraktívna na to, aby som mala kamarátky,“ sťažuje sa obdarená modelka.

Nikdy nikoho neohovára

Medzi jej najlepších priateľov patrí pes Charlie. „Na ňom mi záleží zo všetkých najviac. Najlepší priateľ človeka. Málokto ale dokáže pochopiť, že sa starám iba sama o seba a neklebetím ako oni,“ uviedla modelka, ktorá o sebe tvrdí, že nikdy nikoho neohovárala.

Osudy ostatných jej boli ľahostajné, aspoň čo sa klebiet a ohovárania týka. Podľa modelky je práve to ten hlavný problém. Okrem modelingu sa Moriah tiež venuje instagramu, kde ju sledujú desaťtisíce ľudí. A sama modelka dúfa, že ju čoskoro všetci spoznajú ako speváčku.

Zdroj: instagram MM

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti