eReport.sk
V strane Smer-SSD sa tešia. Slováci im dali dôveru a oni voľby jasne vyhrali. Fico a spol. sú odhodlaní ľudí nesklamať a spraviť Slovensko lepším. Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

Zobrali nám slobodu slova, lynčovali nás, zapchávali nám ústa. A výsledok? Zvíťazili sme s náskokom! Teší sa Blaha

Je dobojované! Predčasné parlamentné voľby ukázalo, že Smer-SSD je ako bájny vták Fénix, ktorý doslova vstal z popola. Kým po voľbách v roku 2020 bol Smer-SD medzi ľudom neželaný, teraz mu dala svoj hlas takmer štvrtina voličov. Teraz už smerákom zostane „iba“ zostaviť vládu, a  ukázať ľuďom že si zvolili správne.

Pravdu nikdy nezabijú!

Medzi najväčších agitátorov a bojovníkov patril podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha, ktorý sa po voľbách nezabudol v statuse na sociálnej sieti Telegram poďakovať za podporu. „To, čo sa nám spoločne podarilo, sa zapíše do dejín. Robert Fico dokázal niečo neuveriteľné – zo siedmych percent v roku 2020 dotiahol Smer k 23% a k víťazstvu vo voľbách. Toto sa už navždy zapíše do učebníc politológie,“ nadchýnal sa v úvode Blaha a dodal, že proti nim stála „celá medzinárodná americká chobotnica a liali proti nám milióny“.

Related Posts

  1. Vraj všetkých šikanuje
  2. Agentúry s predvolebnými prieskumami pohoreli!

„Zobrali nám slobodu slova, lynčovali nás, zapchávali nám ústa. A výsledok? Zvíťazili sme s náskokom 5% pred PS-kom. V rozpore s tými ich zmanipulovanými prieskumami od AKO či slávnym exit pollom od Focusu. A ten ich nenávidený Blaha dostal 220 478 krúžkov, čo je piaty najlepší výsledok z celého Slovenska,“ vytešuje sa Ľuboš Blaha. „Spoločne sme im ukázali, že môžu mať v rukách peniaze, moc, médiá, NAKA aj mimovládky, ale aj tak nikdy nezabijú pravdu. Nech žije Slovensko!“ zakončil víťazoslávne podpredseda Smeru-SSD svoj status.

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zobrali nám slobodu slova, lynčovali nás, zapchávali nám ústa. A výsledok? Zvíťazili sme s náskokom! Teší sa Blaha

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php