eReport.sk
Audiovizuálny fond
Ministerka kultúry SR Martina Šimkovičová. Zdroj: tasr

Dajte pokoj všetkým mojím deťom! Odkazuje mainstreamu a bulváru znechutená ministerka Šimkovičová


Slovenské mainstreamové médiá, a najmä tie bulvárne, sa chcú čo najviac podobať svojím veľkým vzorom zo západu. Ich redaktori ale akosi zabúdajú, kde sú hranice, a často do svojich „senzačných“ správ zapájajú tých najzraniteľnejších – deti.  Presne to sa stalo aj umelcami a médiami nenávidenej ministerke kultúry.

A čo deti opozičných politikov?

Mainstreamoví a bulvárni novinári sa usilujú povyťahovať na nechcených politikov čo najviac „senzačných“ informácií. Aj mafia však vedela, a to aj dodržiavala, že na rodinu a deti sa neútočí. Deti boli pre ňu posvätné. Pre našich mainstreamových redaktorov to ale zrejme neplatí. Ministerka kultúry Martina Šimkovičová v statuse zreagovala na článok v týždenníku Plus 7 dní (TU) pod titulkou: Šimkovičová zobrala dcéru z rakúskej školy, teraz chodí na súkromnú „celebritnú“. Vieme kde! „NECHAJTE MOJE DIEŤA NA POKOJI!!!“ napísala hneď v úvode poriadne napálená ministerka.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Audiovizuálny fond
  2. Audiovizuálny fond
  3. Na snímke ministerka kultúry SR Martina Šimkovičová (nominantka SNS)

„Skutočne je najväčším problémom, ktoré Slovensko má, kam chodí moja maloletá dcéra do školy?“ pýta sa ďalej Šimkovičová. „Chodila do Rakúska bolo zle, navštevuje slovenskú školu, opäť ju rieši bulvár. 10-ročné dieťa!!!!“ konštatuje znechutene. „Nikdy som nepostrehla, že by sa niekto zaujímal, kam chodia do školy deti pani Jaurovej, pána Matoviča, pani Cigánikovej, pána Hegera. Prečo má toto znášať práve moje dieťa?!“ krúti ministerka Šimkovičová hlavou nad „vyváženosťou“ článkov nášho bulvárneho mansitreamu. „ Uvedomuje si vôbec niekto, ako sa dieťa musí cítiť, keď si o sebe číta články v novinách a vidí, že ju niekto čaká pred školou a fotí?! Dajte jej pokoj a tiež všetkým mojim deťom!!!“ odkázala rázne Martina Šimkovičová novinárom z mainstreamu a bulváru.

Zdroj: Telegram / Martina Šimkovičová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dajte pokoj všetkým mojím deťom! Odkazuje mainstreamu a bulváru znechutená ministerka Šimkovičová

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: