eReport.sk
Juraj Krúpa
Juraj Krúpa v štúdiu TA3. Reprofoto: ta3.com

VIDEO Matovič zdieľa Nvotovú, Krúpa odkazuje: Keď nemáte argumenty, zasmradíte priestor!

Juraj Krúpa, bývalý a zdanlivo kovaný člen klubu OĽANO, ktorý prijal pozvanie Richarda Sulíka a prestúpil ku saskárom, v priamom prenose reagoval na status Igora Matoviča (OĽANO). Ten svoj príspevok zverejnil niekoľko hodín po tom, ako sa Krúpa objavil na spoločnej tlačovke s liberálmi a ohlásil zmenu kurzu vo svojej politickej kariére. Šéf najväčšieho koaličného hnutia v reakcii okrem iného napísal, že „zrada je viac ako vernosť. Prachy viac ako poctivosť … a mafia robí aj nemožné, len aby sa vrátila k moci“. 

Zdroj: fb/igor.matovic.7

Krúpa však v štúdiu televízie TA3 v nedeľu odmietol, žeby mu išlo o peniaze, prípadne že sú za jeho odchodom z OĽANO nejaké nečisté úmysly či toxické konexie.

Mohlo by vás zaujímať:

 1. Nvotová sa nevzdáva
 2. Eduard Heger
 3. Juraj a neboli ste vo vláde?
 4. Tak hlavne s úctou a slušne
 5. Poslanec Peter Pčolinský a jeho stranícky šéf Boris Kollár (obaja Sme rodina).
 6. Poslanci OĽANO, v popredí Juraj Krúpa.
 7. Úspechy pani Remišovej
 8. Na kombosnímke zľava líder OĽANO Igor Matovič a šéf SaS Richard Sulík.
 9. Igorove kvalifikácie
 10. Takáč hovorí o nekompetentnosti vlády!
 11. Atmosféra na bratislavskom Slavíne bola v pondelok 9. mája poriadne hustá.
 12. Herečka a speváčka Dorota Nvotová.

„Musím povedať, že som jediný poslanec NR SR, ktorý si požiadal a má previerku na prísne tajné. To znamená, že som bol preverovaný. Či moje účty, či sa nestretávam so závadovými osobami a podobne a podobne… S tým, že to nie je moja prvá previerka. Ja tých previerok som mal v minulosti viacej. Keď nemáte argumenty, v politike, hlavne u nás na Slovensku, je taký princíp, že zasmradíte priestor. Ak osud SR, je v rukách len jednej osoby, tak je to samozrejme otázne, je to potom aj na kolegov z OĽANO ako sa k tomu postavia. To je niečo, čo sa nezjavilo hneď, ale vyvíjalo sa dlhšiu dobu a máme tu momentálne tento výsledok,“ vysvetlil Krúpa v TA3, pričom s odkazom na slová Matoviča ešte podčiarkol, že „moje svedomie je čisté“.

VIDEO Reakcia Juraja Krúpu na status Igora Matoviča

Zdroj: ta3.com

Expremiér Matovič zdieľal aktivistku Nvotovú

Líder OĽANO aj dnes na sociálnej sieti „statusoval“. Tentoraz zdieľal obrázok so speváčkou a aktivistkou Dorotou Nvotovou a jej rýdzo politickým citátom. Radšej to príliš nekomentujeme, aby sme niekoho neurazili.

Ale predsa niekoľko faktov (nie konšpirácií) sa napísať v tejto súvislosti žiada. Takže:

Takže asi toľko faktov k Nvotovej. Parafrázujúc úvodné slová Matovičovho statusu, ktorým reagoval na Krúpu, musíme dať lídrovi OĽANO za pravdu v tom, že „žijeme zvláštnu dobu.“

Zdroj: fb/igor.matovic.7


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Matovič zdieľa Nvotovú, Krúpa odkazuje: Keď nemáte argumenty, zasmradíte priestor!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php