tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Poslanci OĽANO, v popredí Juraj Krúpa.
Poslanci OĽANO, v popredí Juraj Krúpa. Foto: fb/oľano.

OĽaNO zatiaľ náhradu za Krúpu nemá

Post predsedu Výboru Národnej rady (NR) SR pre obranu a bezpečnosť patrí hnutiu OĽANO. Pre TASR to povedal predseda poslaneckého klubu OĽANO Michal Šipoš s tým, že nebudú mať v klube problém nájsť náhradu za Juraja Krúpu, ktorý z klubu OĽANO nedávno odišiel.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Poslanec za SaS Juraj Krúpa
  2. Na kombosnímke zľava Juraj Krúpa a Richad Takáč.
  3. Juraj Krúpa v štúdiu TA3
  4. Vpravo Jaroslav Naď (OĽANO) počas rozhovoru na festivale Atmosféra.
  5. Zľava predsedníčka poslaneckého klubu strany SaS Anna Zemanová, poslanec NR SR Juraj Krúpa a predseda strany SaS Richard Sulík počas tlačovej konferencie strany SaS k výsledkom zasadnutia Republikovej rady 29. júla 2022 v Bratislave.
  6. Zľava Michal Šipoš a Igor Matovič po schválení prorodinného balíka.

„Podľa dohôd patrí post hnutiu OĽANO. Keď zasadne poslanecký klub, budeme sa baviť aj o tomto. Myslím si, že nie je problém nájsť adekvátnu náhradu,“ povedal Šipoš pre TASR. Mená možných náhradníkov nepovedal, najprv to chcú podľa jeho slov prediskutovať v klube aj s konkrétnym človekom.

Krúpa oznámil svoj prechod do klubu SaS v závere júla. Odchod z OĽANO zdôvodnil hodnotovými obratmi hnutia a príklonom k ultrakonzervativizmu. Za červenú čiaru označil úvahy o pripustení možnosti vytvorenia menšinovej vlády s podporou „rôznych kriminálnikov, extrémistov a fašistov“ počas koaličnej krízy.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

OĽaNO zatiaľ náhradu za Krúpu nemá

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku