eReport.sk
Herečka a speváčka Dorota Nvotová.
Herečka a speváčka Dorota Nvotová. Foto: tasr

Vulgárna Nvotová: Oj*bali nás! Pokorne čakáme, kým sa neočkovaní umúdria alebo pokapú

Toto prehnala! Speváčka Dorota Nvotová sa na svojom profile na sociálnej sieti Facebook snažila neočkovanej časti populácie vytmaviť, že súčasný lockdown pre všetkých je tu kvôli nim a že kvôli tomu musia byť obmedzovaní aj očkovaní ľudia, ako napríklad aj ona. Reakcia komentujúcich jej však pravdepodobne spustila na hlavu poriadne studenú sprchu!

„O*ebali nás. Nás očkovaných, ohľaduplných, zodpovedných. Dalo sa to, samozrejme čakať. Neočkovali sme sa preto, aby sme boli odmeňovaní. Očkovali sme sa, aby sme chránili seba aj blízkych,“ vyjadrila sa Nvotová.

Stavia sa do pozície tolerantnej a obetavej

Aj napriek tomu, že Nvotovej status naznačuje, že čaká na vymretie určitej skupiny obyvateľov, snaží sa v jeho niektorých častiach stavať do role tej, ktorá iných chráni. „Teraz sme to my, kto musia chrániť aj tých naozaj názorovo “ďalekých”. Oni na to dlabú, riskujú svoje životy a my ich zachraňujeme,“ skonštatovala.

Podľa svojich vlastných slov sú práve očkovaní ľudia tí, ktorí ustupujú a čakajú, kým sa neočkovaní umúdria, alebo zomrú, aby mohla žiť normálny život: „A tak zase ustupujeme. Pokorne čakáme, kým sa umúdria alebo pokapú. Potom môžeme ísť von žiť život, ktorý nám bol ako zodpovedným občanom sľúbený.“

Kritika politikov

Nvotová nenechala nitku suchú ani na politikoch. „Ďakujem politikom, že si varia polievočku na dobrovoľne neočkovaných a zbierajú budúce hlasy – namiesto toho aby ich zavreli doma alebo povinne očkovali a nás nechali žiť. Nielen Boris (Boris Kollár, líder Sme rodina – poz. red.), všetci ste drahá nevesta. Stojíte životy aj slobodu,“ uzavrela svoj príspevok.

Zdroj: fb/dorotanvotova

Komentujúci: Si arogantná, vulgárna a bezcitná!

Tvrdá reakcia viacerých komentujúcich na seba nenechala dlho čakať a Nvotová si ich pocity z útočného statusu vypila až do dna. „Už dávno som nečítal tak plný komentár konšpirácii, klamstiev, nenávisti a latentného príklonu k autoritárstvu. Ale v podstate sa nečudujem, presne sa napĺňa čo o vás hovoria ľudia, že ste Matovičov B tím, OĽANO “B,“ vyjadril sa jeden z komentujúcich a podpredseda Mladých sociálnych demokratov Igor Melicher.

Ďalšia z komentujúcich Nvotovú taktiež vôbec nešetrila: „Ukázala si svoju pravú tvár. Arogantná, vulgárna, bezcitná. Myslíš len na seba. Hanba. Zamysli sa nad sebou. Zdravotnú starostlivosť chceš na Slovensku, prispievaš vôbec do nášho zdravotníctva, keď žiješ dlhé roky v zahraničí? Pochybujem. Zamyslela si sa nad tým, že embóliu mohli vyvolať očkovania alebo aj fajčenie? Čo by si povedala, keby Ťa lekári neošetrili kvôli tomu, že si dobrovoľne ničíš zdravie fajčením alebo by si liečenie musela zaplatiť? Viem si predstaviť ako by si vyvádzala. Čím skôr sa spamätáš, tým lepšie.“

Zodpovednosť k vlastnému zdraviu? Ani nie…

Nvotová ešte v stredajšom statuse (24.11) priznala, že ona sama nemá práve nezodpovednejší prístup k vlastnému zdraviu. Zverejnila fotografiu, na ktorej je zachytená na lôžku.

“Poprosím všetkých aby moju pľúcnu embóliu prestali zneužívať na svoje antivax bludy. Som tuhý fajčiar, často lietam a chodím do nadmorských výšok. Takmer šeci mi pomreli na infarkty. Čiže aj genetika. Očkovaná som bola naposledy v máji, keď sa vrátim čaká ma tretia dávka a pôjdem na ňu aj napriek embólii pokiaľ mi to lekári odporučia,” odkázala speváčka na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/dorotanvotova

A či má Nvotová “blízko” k politike Igora Matoviča? Nuž jej status zo štvrtka (25.11) tomu zjavne napovedá. Napokon, posúďte sami.

Zdroj: fb/dorotanvotova

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Juraj Droba

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vulgárna Nvotová: Oj*bali nás! Pokorne čakáme, kým sa neočkovaní umúdria alebo pokapú

Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti