eReport.sk
Tak hlavne s úctou a slušne
Zľava režisér Nikita Slovák a herečka Dorota Nvotová počas zhromaždenia apolitickej iniciatívy Za morálku, spravodlivosť a lepšiu krajinu 27. októbra 2021 v Bratislave. Foto: tasr

Nvotovú vraj nechcú na festivaloch: Hejtuje ma tá rusofilná a fašistická polovica Slovenska!


Speváčka Dorota Nvotová, ktorú časť občanov vníma skutočne kontroverzne pre jej občianske aktivity, pred niekoľkými dňami dala širokej verejnosti, že ňou vraj pohŕdajú organizátori letných festivalov na Slovensku. Z jej slov je zjavné, že sa tento rok nepredstaví minimálna na pódiách väčšiny z nich. Sebe vlastnou rétorikou túto, pre umelca nemilú skutočnosť, komentovala na sociálnej sieti, a tak, ako už tradične, si servítku pred ústa nedávala.

Nvotová, ktorá len nedávno spoluorganizovala zhromaždenie proukrajinských aktivistov na bratislavskom Slavíne a v rovnaký deň stála po boku premiéra Eduarda Hegera v centre hlavného mesta v rámci akcie „Dokončime to“, poriadne sarkastickým spôsobom reagovala na svoju údajnú stopku v rámci letných festivalov.

Mohlo by vás zaujímať:

 1. Nvotová sa nevzdáva
 2. Na snímke uprostred pani Anna Bergerová, vľavo bývalý politik Peter Wiess.
 3. Fico šokuje
 4. Námestník ruského ministra zahraničných vecí Sergej Riabkov.
 5. Režisér Nikita Slovák na archívnej snímke z januára 2017.
 6. Sprava dočasne poverený prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran a minister vnútra SR Roman Mikulec
 7. Slovenský premiér Eduard Heger
 8. Poslanci OĽANO, v popredí Juraj Krúpa.
 9. Juraj Krúpa
 10. Atmosféra na bratislavskom Slavíne bola v pondelok 9. mája poriadne hustá.
 11. Miroslav Žiak opäť exceluje
 12. Na kombosnímke zľava Eduard Heger a György Gyimesi.
 13. Peter Weiss

Na letné festivaly ma vraj nechcú pre moje občianske aktivity. Dobre. Ak si mám vybrať medzi pocitom zodpovednosti a hraním, vyberám si zodpovednosť. Hrať budem aj naďalej v kluboch, ktoré sa neposrali z toho, že Nvotovú hejtuje tá rusofilná a fašistická polovica Slovenska. Jasné, ide leto, pivko, slnko, hopsavé melódie. Načo sa zaťažovať krízami. Veď sme toľko trpeli. Čo na tom že za humnami je vojna, planéta je úplne v prdeli a na našu politickú scénu sa vrátia gauneri ak budeme ticho. Ide leto, bola korona, máme právo nemyslieť na nič zlé. Hopsasa.Síce si toto leto veľa nezahrám, ale keď Fico vyhrá voľby, aspoň si, baliac kufre, budem môcť povedať, že som urobila čo bolo v mojich silách.Vidíme sa na klubovej minišnúre priatelia, teraz vo štvrtok v Prešove v Christianii, v piatok v Collosseu v Košiciach a v sobotu v Lahodnom nebi v Poprade. Vážim si aj klub Hogo Fogo v Banskej bystrici, že tiež poskytol priestor mojej hudbe ( ktorá, okrem iného nemá nič spoločné s mojimi politickými a občianskymi postojmi, či aktivitami. Moja hudba je osobná a intímna. Nepustím do nej angažovanú pieseň.)Som hrdá na to, že ma ľudia so xenofóbnymi, rasistickými, fašistickými, homofóbnymi a zamindrákovanými hlavami hejtujú. Vymaľovávanka sa vyfarbuje sama. Stačí sa pozerať,“ odkázala občanom aj organizátorom letných festivalov speváčka, ktorá netají svoje politické názory a dlhodobo dáva všetkým nahlas najavo, k akým hodnotám sa hlási.

Zdroj: fb/dorotanvotova

Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nvotovú vraj nechcú na festivaloch: Hejtuje ma tá rusofilná a fašistická polovica Slovenska!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne