eReport.sk
Juraj a neboli ste vo vláde?
Predseda brannobezpečnostného výboru NS SR Juraj Krúpa. Zdroj: fb/jkrupa

Krúpa kritizoval Schrödera aj Medvedeva: Spomína pedofila, zabijakov z Kremľa aj „grupáč“!

Vládny poslanec Juraj Krúpa (SaS), ktorý pôvodne kandidoval na kandidátke OĽANO, zaútočil na bývalého nemeckého kancelára a legendárneho politika Gerharda Schrödera za to, že si praje diplomatické riešenie konfliktu na Ukrajine. Znamená to, že poslanec SaS preferuje pokračovanie vojny pred mierom?

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nemecký kancelár Olaf Scholz v sobotu uviedol, že plánuje rokovať s ruským prezidentom Vladimirom Putinom.
  2. Poslanci OĽANO, v popredí Juraj Krúpa.
  3. Úspechy pani Remišovej
  4. Ukrajinský vojak kráča ulicami v obliehanom prístavnom meste Mariupol na juhovýchode Ukrajiny počas 17. dňa ruskej invázie na Ukrajine v sobotu 12. marca 2022.
  5. Juraj Krúpa
  6. Vpravo Jaroslav Naď (OĽANO) počas rozhovoru na festivale Atmosféra.

„Podľa bývalého nemeckého kancelára Schrödera si Rusko praje diplomatické riešenie konfliktu na Ukrajine. Takže po prvé: Na Ukrajine nie je konflikt, ale barbarské Rusko vedie voči Ukrajine barbarskú vražednú vojnu. Po druhé. Kým ruské fašistické vojská neopustia posledný centimeter ukrajinského územia niet o čom rokovať. Po tretie. Kým nebudú ruskí vojnoví zločinci do posledného postavení pred medzinárodný trestný tribunál, rovnako niet o čom rokovať,“ odkázal Krúpa Schröderovi.

Schrödera posiela čakať v kremeľskej predsieni

Krúpove názory na vojnu na Ukrajine sú všeobecne známe. Ruskú agresiu u nášho východného suseda prudko odsudzuje, no nie je úplne jasné, že aké konkrétne riešenie konfliktu si predstavuje. Je totižto historicky preukázané, že dodávanie zbraní do konfliktu a predlžovanie bojov zvyšuje počet obetí, ktoré vojny prinášajú. Krúpa svoje riešenie pre tento moment nekonkretizuje, no zdá sa, že je naozaj skalopevne presvedčený o chybnom Schröderovom zmýšľaní.

„Toto nech Schröder odkáže zabijakom z Kremľa a potom nech čaká v predsieni na odpoveď. A môže si nechať zahrať evergreen: ´Nečakaj ma už nikdy´…“ – ironicky odkázal poslanec nemeckej politickej ikone.

Zdroj: fb/jurajkrupanrsr

Poslanec, ktorý je dnes už súčasťou poslaneckého klubu SaS si po známom nemeckom politikovi za ďalší terč svojej ostrej kritiky vybral aj bývalého ruského prezidenta Dimitrija Medvedeva, ktorý vyhlásil, že mier na „Ukrajine bude podľa našich (ruských – pozn. red.) podmienok.“

Pri Medvedevovi hovorí aj o pedofílii či „grupáči“

„V súvislosti s nehoráznym a odporným vyhlásením Medvedeva mi napadá, že ak by hudobný génius Kryl dnes žil, napísal by možno ďalšiu slohu do svojej nesmrteľnej piesne: Pedofil děvčátka v parku, na gruppensex se táže, o míru na Ukrajině, velezločinec káže…“ – komentoval vyhlásenie Medvedeva Krúpa.

Zdroj: fb/jurajkrupanrsr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krúpa kritizoval Schrödera aj Medvedeva: Spomína pedofila, zabijakov z Kremľa aj „grupáč“!

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre