eReport.sk
Zábery z Bueonos Aires
Zábery z Bueonos Aires, foto:yt/ctnews

VIDEO Elektrizujúce zábery z Buenos Aires: Majstrov sveta vítali státisíce ľudí!

Elektrizujúce zábery z Buenos Aires. Stovky tisícov argentínskych fanúšikov lemovali ulice hlavného mesta Buenos Aires počas veľkolepých utorňajších osláv, ktoré sa konali pri príležitosti zisku titulu na futbalových MS v Katare.

Majstrov sveta vítali státisíce ľudí

Hráči a členovia realizačného tímu „La Albiceleste“ prileteli z úspešného šampionátu v utorok v skorých ranných hodinách. Na majstrov sveta čakali už na letisku v Buenos Aires desaťtisíce fanúšikov a uvítacia párty. Ďalší program pokračoval po tom, ako si po náročnej ceste oddýchli v tréningovom komplexe Argentínskej futbalovej asociácie (AFA).

Zdroj: yt/ctnews

Elektrizujúce zábery

Do centra argentínskej metropoly sa presunuli krátko predpoludním pomalou jazdou v autobuse s otvorenou strechou. Hlavný program pokračoval pri monumentálnom obelisku na námestí Plaza de la Republica, kde sa už v nedeľu počas finálového zápasu MS s Francúzskom zišli státisíce ľudí.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Siniša Mihajlovič na archívnej snímke.
  2. Chorvátsko získalo bronz
  3. Lionel Messi
  4. Radosť futbalistov Argentíny

Agentúra DPA informovala o preplnených vlakových a autobusových staniciach. Do Buenos Aires prúdili davy ľudí aj z iných miest, aby oslávili zisk tretieho titulu majstra sveta a prvého pre Argentínu od roku 1986. Argentínsky prezident Alberto Fernandez vyhlásil utorok za štátny sviatok, aby každý v krajine mohol osláviť tento výnimočný úspech.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Elektrizujúce zábery z Buenos Aires: Majstrov sveta vítali státisíce ľudí!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti