eReport.sk

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

Šťastný a po každej stránke úspešný Škorpión v týchto časoch, je priam božím zázrakom, lebo väčšina z vás – ľudí narodených so Slnkom v tomto astrologickom znamení, sa práve teraz (niektorí už veľmi dlhé obdobie) nachádzate skutočne v značne zložitom období svojho prítomného života. Existujú na to dôvody a veľmi hlboké korene niektorých z nich siahajú aj do minulého života.

Možno si to mnohí z vás ešte neuvedomujete, ale reálne prichádzate už do obdobia, kedy by ste mali začať (dokonale) využívať všetky svoje možnosti, ktoré sa vám nielen tento týždeň naozaj naskytnú. Avšak pre to skutočné dosiahnutie reálneho úspechu, je najdôležitejšie najmä to, aby ste prestal (a) byť melancholický (á) či flegmatický (á) alebo aj často zle naladený (á). Slnko sa ešte nachádza v súhvezdí Škorpión a preto máte stále značne veľkú silu i prichádzajúce astrologické znamenie Strelec, na tom nič nemení. Využite to…!

Je pre vás Škorpiónov priam životne dôležité, aby ste dokázali v tejto fakt nepriaznivej dobe, dokonale mobilizovať všetky sily na (skutočne) efektívnu obranu i ochranu v prvom rade seba a následne všetkých tých bytostí, na ktorých vám veľmi záleží. Disponujte obrovskou (najmä) duchovnou silou. Využite ju na prospech seba i druhých ľudí, pre ktorých ste veľkým vzorom čo (možno) ani vy sami netušíte…! Ríša smrti a zázračného znovuzrodenia, je predsa vždy pre každého Škorpióna, veľmi dôverným prostredím. Len vy najlepšie viete, čo sa smrti fyzického tela človeka týka, že sa skutočne niet čoho obávať, lebo fyzickou smrťou človeka, sa končí len jeden z mnohých životov hmotného tela – tých šiat, do ktorých sme my všetci ľudia na svete, iba na konkrétne, milostivým a milosrdným Bohom, časovo presne stanovené obdobie života na tejto planéte v každom jednotlivom živote (reinkarnácii) zaodetí. Avšak na to, aby sme sa mali lepšie, musíme byť lepší k sebe, voči prírode i zvieratám a byť jednotní v spravodlivom boji proti zlu v každej jeho forme a intenzite, lebo iba jednotní, budeme vždy neporaziteľní.

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php