eReport.sk

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

Lúče Slnka svojim pohybom sa už prakticky nachádzajú vo vašom astrologickom znamení, sympatickí Strelci a prekrásne Strelkyne, avšak ešte stále je Slnko v súhvezdí Škorpión, čo je veľmi citeľné a pre niekoho i bolestivé. Všetci Strelci a Strelkyne, prosím vás, aby ste teraz už venovali skutočne všetku svoju pozornosť nasledujúcemu rýdzou pravdou naplnenému textu.

Nachádzate sa už v jednom z tých troch (pre vás po každej stránke…) najlepších období počas celého roka. Preto, ak sa budete o to skutočne snažiť, tak najmä vďaka planéte Mars, ktorý sa teraz nachádza vo svojom vládnucom postavení – v astrologickom znamení Baran a už od tej soboty 14.11.2020 je konečne znovu v direktívnom pohybe – čiže skutočne v dokonalej forme a disponuje absolútne tou najväčšou silou, čo bude na prospech nielen Strelcom, ale aj Levom…! Dnes v piatok 20.11.2020 sa Mars nachádza presne na 15°a 28´v Baranovi, čo prakticky značí, že predovšetkým ľudom, ktorí sú narodeným so Slnkom v astrologických znameniach Strelec a Lev sa bude, ak sa o to naozaj budú reálne snažiť, takmer v každej oblasti dosť výraznejším spôsobom dariť. A preto väčšina z vás – ľudí narodených v astrologickom znamení Strelec až na malé výnimky – extrémnych smoliarov (Karma) môžete zožať veľký úspech v akejkoľvek oblasti vášho života…!

Takmer všetko záleží od vašej vôle, chuti a najmä túžby, ktorá je nielen motivačnou silou, ale aj tým hnacím – mimoriadne výkonným agregátom celého vášho života. Za určitých podmienok: Dodržiavanie vojenskej = absolútnej disciplíny a tiež pevnej vôle…! Aj pri podnikaní a v akejkoľvek neštandardnej pracovnej činnosti, máte taktiež veľkú šancu napriek tomu, že to (asi) teraz spochybňujete. Stačí, ak budete veľmi optimistickí a poriadne a bez zbytočných obáv i pesimistických nálad sa konečne dobre rozbehnete. Následne vy sami uvidíte, že dokážete urobiť k zlepšeniu nielen vášho života, ale i života iných ľudí, veľmi veľa a ak sa rozhodnete nebyť sebeckým človekom napríklad v prípade vysokej finančnej výhry čo vám hrozí, lebo máte obdobie, kedy sa na vás občas, ale značne intenzívne usmeje šťastie, tak si skutočne pripravíte týmto činom, veľmi dobré životné podmienky v budúcom živote…!

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php