eReport.sk

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

Luna sa bude v piatok 20.11.2020 svojím rýchlym a na rozdiel od planét, vždy iba direktívnym pohybom nachádzať v prvom z troch dekanátov astrologického znamenia Vodnára v prvých minútach tohto malého víkendu (ako piatok mnoho ľudí túžobne označuje) presne na 2° tohto voči astrologickému znameniu Lev (tvrdo) opozičného znamenia. A toto prinesie i veľkej časti ľudí narodených v astrologickom znamení Leva nejedno prekvapenie či náhlu a neočakávanú zmenu i bude absolútne irelevantné v akejkoľvek oblasti vášho života sa tak fakt reálne stane.

Vysoká pravdepodobnosť istej zmeny či prekvapenia, alebo konkrétnych zmien a prekvapení, potrvá najmenej do času, kedy sa dostane Luna do astrologického znamenia Rýb, čo sa stane v nedeľu 22.11.2020 presne o 04:00 ráno. Je tu však jedno veľmi vážne varovanie pre všetkých ľudí bez rozdielu skutočnosti v akom astrologickom znamení sa narodili…! Jedná sa o to, že presne v tom čase – v nedeľu 22.11.2020 od 04:00 až do 22:00 vznikne naozaj extrémne silná kvadratúra, ktorá je až na skutočne špeciálne výnimky, takmer vždy na život (skoro) každého človeka negatívne pôsobiacim – značne disharmonickým aspektom. A toto platí predovšetkým v pevných astrologických znameniach (Býk, Lev, Škorpión a Vodnár) a tiež, ako tomu bude i teraz (v tých pohyblivých) astrologických znameniach, (Blíženci, Panna, Strelec, Ryby). Pretože kvadratúra je fakt značne dynamicky pôsobiaci aspekt, ktorí (vždy) pod vplyvom rôznych životných situácií či problematických okolností extrémnou formou núti človeka konať – byť vždy akčným.

Ak sa to deje s totálnou absenciou svedomia, stane sa niečo naozaj veľmi zlé…! Prípadne, ak sa niekto pevne rozhodne, že niekomu spácha skutočne niečo mimoriadne zlé. Autonehody s tragickými (smrteľnými) následkami, brutálne znásilnenia, či extrémne krutá bitka, lynčovanie jednotlivca, respektíve skupiny osôb, vražda i masová, či teroristický útok, bude v tento deň (Bohužiaľ) skutočne vysoko pravdepodobná. Bol by som úprimne šťastný, ak by som sa teraz, naozaj len veľmi pomýlil, ale obávam sa toho, že sa skutočne nemýlim…! Šťastné chvíle pre (väčšinu z vás) Levov a Levice, prídu až vstupom Luny do astrologického znamenia Baran, čo bude už od utorka 24.11.2020 od tej 16:00 do piatka 27.11.2020 do 04:00. To je pre vás veľmi dobrý čas, ako pre uzatvorenie (výhodných) obchodných zmlúv, alebo aj uzatvorenie manželských zväzkov, výhodnú kúpu/predaj rôznych komodít a nehnuteľností.

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php