eReport.sk

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

V tom prípade, že sa už vo vašom živote udomácnila stagnácia i s ňou zákonite prišli aj isté neúspechy, alebo vám nevyšli niektoré podnikateľské zámery, dobre vám radím, aby ste fakt prestali brať prípadné (dočasné) neúspechy v živote tak vážne. Neprežívajte tie problémy až tak tragicky, lebo to žiadnym spôsobom neovplyvníte a iba si budete poškodzovať zbytočnými stresmi svoje zdravie.

Ak sa zaoberáte predovšetkým hľadaním šťastia i považujte ho (iba) za symbol bohatstva, ktoré sa dá vyjadriť len výškou čísiel na vašich bankových kontách, tak vás prosím, aby ste mi dovolili (niektorým z vás) pripomenúť najmä ten fakt, že skutočné šťastie, je vždy naozaj obrovským darom milostivého a milosrdného Boha, ktorého väčšina ľudstva, pre ich duchovne extrémne nízke a teda i absolútne zavrhnutia hodné názory a tiež extrémne sebecké (najmä) voči celej prírode i zvieratám, strašne deštrukčne pôsobiace životné postoje, naozaj nie je vôbec hodná…! Z tejto príčiny jedného dňa, všetci zlí aj voči prírode i zvieratám veľmi krutí ľudia, dopadnú miliónkrát horšie než katastrofálne (!!!) pretože absolútne všetko je dokonale a navždy zaznamenané v univerzálnej pamäti milostivého a milosrdného Boha…! Túto dokonalú pamäť istá, veľmi múdra i duchovne (úžasne) vyspelá skupina veľmi starých duší, ktoré prežili stovky životov na tejto aj na iných planétach mimo našej Slnečnej sústavy, už pred niekoľkými tisíckami rokov, nazvala jedným krásnym mystickým slovom: AKÁŠA.

Pre väčšinu Kozorožcov platí a po zbytok roka 2020 i platiť ďalej bude, že ak budete logicky uvažovať, pragmaticky plánovať a následne systematicky a odvážne konať, tak planéta Pluto vám bude dávať veľkú moc i vplyv, Saturn, ktorý je vládcom vášho astrologického znamenia vám spoľahlivo dodá vašu povestnú i skutočne veľmi potrebnú opatrnosť a Jupiter obrovské šťastie, duchovné poznanie a s ním spojenú obdivuhodnú životnú múdrosť i veľké peniaze…!

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php