eReport.sk

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

Mnoho ľudí narodených v astrologickom znamení Rýb, podrobí tento týždeň Karma rôznym životným skúškam a s nimi bude spojené aj riziko konfliktov, ktoré sa odohrajú hlavne na tej verbálnej úrovni. Aj preto je veľmi pravdepodobné, že sa môžete stať ešte i obeťou emócií zo strany jedného rodinného príslušníka, ktorý(á) je niekedy voči vám, až citeľne nevďačný(á). Pozor v práci by si mali dávať (najmä) tí z vás – ľudí narodených v znamení Rýb, ktorých šéf či šéfka sú narodení (predovšetkým) v znameniach Blíženci, Panna i Strelec. Práve od týchto znamení vám aj v iných oblastiach, nielen tých pracovných, hrozia intrigy, klamstvo či zrada.

Je najvyšší čas, aby ste sa začali dôsledne zaoberať i ochranou svojho zdravia, predovšetkým toho psychického, a preto si dávajte v tomto období veľký pozor aj na kvalitný a dostatočne dlhý spánok, lebo inak môžete podľahnúť hlbokej depresii, ktorá vás skôr či neskôr privedie k duševnému vyčerpaniu.

Naozaj dôležité pre úspech všetkých Rýb a to v akejkoľvek oblasti vášho života je, aby ste si dokonale osvojili schopnosť kvalitne si odpočinúť – najlepšie v lone prekrásnej jesennej prírody. Veľký pozor by ste si mali dávať najmä na rôzne druhy náhlych a vami neočakávaných úrazov, ktoré súvisia s vodou, ohňom a elektrikou, či (auto)nehôd…!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php