eReport.sk

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

Musím nerád konštatovať, že už dlhú dobu trvajúce nepriaznivé obdobie pre väčšinu z vás, ľudí – narodených so Slnkom v astrologickom znamení Býka, bude i naďalej pokračovať…! Výnimku by tu mohli tvoriť iba milostivým a milosrdným Bohom tí obdarení ľudia, ktorí sú narodení (predovšetkým) v období od 13.mája do 21.mája.

Dočasne (značne) nepriaznivý osud voči vám, môže byť i (náhle) opäť prajný, ale najmä vtedy, ak budete v prvom rade nesebecky myslieť i na dobro iných ľudí – ak sa (naozaj) dokážete podeliť i z toho mála, ktoré už väčšine z vás ostalo a v druhom rade, ak sa nebudete zaoberať výhradne iba myšlienkami na peniaze. Nesnažte sa „tlačiť na pílu…!“ A to ani vtedy nie, ak ste si naozaj plne vedomý (á) faktu, že ste obeťou obrovskej krivdy, či do nebies volajúcej nespravodlivosti. Našťastie vašou najsilnejšou stránkou, je obrovská trpezlivosť a oceľová vôľa. To sú naozaj efektívne zbrane vo vašom boji o každodenné prežitie. Najmä Býci veľmi ťažko znášajú stav, keď sú bez peňazí a ja skutočne viem, že slová sa ľahko píšu, ale že realita, je dnes pre mnohých z vás, fakt extrémne krutá…!

Zapamätajte si, že kapitulácia v boji vždy s dočasnou nepriazňou osudu v podobe zo zúfalstva spáchanej samovraždy je rovnako neprijateľná, ako spáchanie trestného činu, cieľom ktorého je získanie peňazí na prežitie. V oboch prípadoch, by ste (extrémne) ublížili sebe i hlavne tým, ktorí vás milujú a v týchto zlých časoch, tak veľmi potrebujú…! Nevzdávajte sa a bojujte…!

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php