eReport.sk

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

V tomto pre mnohých ľudí nie ľahkom a jednoduchom životnom období, by ste mali byť viac ostražitejšími, lebo (aj vaši) nepriatelia sa nehodlajú vzdať tak ľahko, ako by ste si vy osobne túžobne želali. Buďte pripravený (á), že čoskoro budete musieť istou formou bojovať a dať už najavo, že sa nielen dokážete veľmi efektívnym spôsobom brániť a následne i účinne ubrániť, ale že viete i vyštartovať priam raketovou rýchlosťou do brutálneho útoku obohateného ešte i o rozsiahlu skupinu dobre mierených i kvalitných preventívnych úderov určených aj pre tých, ktorí sa tešia z toho, ako vás niekto neustále buď klame, šikanuje či očividne i na pracovisku výrazným spôsobom znevýhodňuje.

Dajte šancu niečomu novému vo svojom živote – niečomu, prípadne i niekomu – o čom /o kom budete v prvom rade už intuitívne a v druhom rade až po štandardne kvalitnej psychoanalýze hodnej rýdzeho predstaviteľa astrologického znamenia Panny presvedčený (á), že je to niečo/niekto, čo (kto) váš život výrazným spôsobom obohatí a to v rôznych jeho oblastiach. Ešte predtým však, by ste mali fakt kvalitne „poupratovať…,“ lebo niekto nový do vášho života, môže prísť iba vtedy, ak sa (konečne) a s radosťou zbavíte niekoho, kto z vás už dlhodobo rôznym spôsobom vysával vašu drahocennú životnú energiu. Ak sa už rozhodnete z vášho života odstrániť ten konkrétny problém a oslobodiť sa, nikdy by ste nemali zabudnúť najmä na to, že je správne si zachovať dôstojnú úroveň hodnú slušného človeka so zmyslom pre spravodlivosť. Dajte si veľký pozor na autonehody a na rôzne úrazy.

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php