eReport.sk

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

Ak ste v nedávnej dobe rozohrali jednu konkrétnu a veľmi dômyselnú hru s istou osobou, tak pokračujte i ďalej, lebo máte skutočne reálnu šancu dotiahnuť všetko až do úspešného konca. Veľký pozor v práci by si mali dávať najmä tí ľudia narodení v astrologickom znamení Váh, ktorých šéf, alebo šéfka sú narodení v astrologických znameniach Baran, Rak i Kozorožec…! Sú to konkrétny predstavitelia (najmä) týchto astrologických znamení, od ktorých vám stále aj v iných oblastiach (nielen pracovných či rodinných) hrozia periodicky opakujúce sa intrigy rôzneho druhu a intenzity, veľmi bolestivá zrada i následne s tým spojené precitnutie do fakt veľmi tvrdej reality dnešných dní.

Príde u mnohých z vás – ľudí narodených v astrologickom znamení Váh k náhlej zmene vo sférach kariéry a s tým spojenej oblasti finančnej a zároveň i rodinnej, úroveň ktorej sa bude (čoskoro) výrazne zlepšovať. Mnohé ženy Váhy, ktoré sa (asi) už aj zmierili s tým, že nebudú môcť otehotnieť, majú teraz aj veľkú šancu (priam zázračne) stať sa tehotnými ženami – budúcimi prekrásnymi mamičkami…! Ak disponujte inteligenciou vysoko nadpriemernou, tak sa budete (aj naďalej…!) vyhýbať povrchným známostiam, ktoré možno označiť veľmi výstižne – známosti len na jednu noc a urobíte to i bez môjho varovania. V prípade, že patríte do kategórie ľudí, ktorí majú nižšie položenú úroveň svojho IQ a taktiež u vás výrazným spôsobom dochádza neustále aj k absencii pudu sebazáchovy a rozhodnete sa túto moju skutočne úprimnú radu ignorovať, skôr či neskôr pochopíte, že to bola jedna z tých najväčších chýb vášho života, ktorá bude mať (určite) bolestivé a možno aj trvalé následky…!

Vo vlastnom záujme by ste si mali dávať veľký pozor, aby ste (najmä) v honbe za bohatstvom, nestratili svedomie či chrbtovú kosť a napriek v tomto, očividne pesimisticky ladenom duchu prichádzajúce obdobie, ktoré vás vyzýva predovšetkým k tomu, aby ste zostali pokojnými…! Nepodliehajte ani davovej psychóze a v žiadnom prípade nerobte unáhlené závery, lebo by ste mohli ublížiť aj niekomu, kto je nevinným a dobrým človekom. Zachovajte si tú silu nádeje.

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php