eReport.sk
horoskop

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

LUNÁRNY HOROSKOP od astrológa Štefana

Minútu po polnoci v piatok, dňa 20.11.2020, bude Luna na 2° v astrologickom znamení Vodnár čo prinesie značnej časti ľudí narodených v astrologickom znamení Baran, minimálne na istú časť prichádzajúceho víkendu, nie jedno prekvapenie a tiež i náhlu – neočakávanú zmenu…! Tranzit Luny od piatka 20.11.2020 cez toto astrologické znamenie Vodnár, ktoré je všeobecne takmer vždy úprimne, ale aj veľmi neštandardným spôsobom, voči astrologickému znameniu Baran, už tradične priateľsky naklonené.

Vzhľadom už na ten fakt, že jediný skutočný vládca astrologického znamenia Vodnár, ktorým je planéta Urán už od svojho objavenia, čo sa stalo presne v utorok 13.03.1781 aktuálne (žiaľ ešte stále) sa nachádzajúca v retrográdnom pohybe v astrologickom znamení Býk, tvoriac pri tom na život a tiež na slobodu takmer všetkých ľudí negatívne pôsobiacu konjunkciu s Čiernou Lunou, tieto vždy náhle a neočakávané, prudko na psychiku človeka veľmi deštrukčne pôsobiace zmeny vo viacerých oblastiach každodenného života, ešte mnohonásobne umocní. Ako to v skutočnom živote dokonale pôsobí, myslím na tú strašnú konjunkciu Čiernej Luny a retrográdneho Uránu v astrologickom znamení Býk, si môžu všetci ľudia, ak popustia uzdu svojej fantázii, najlepšie a najkvalitnejšie predstaviť na tom, ako sa asi musia v týchto dňoch (nebudú to iba dni…!) v skutočnosti cítiť. Donedávna až tak veľmi vplyvní ľudia, akými boli vážení páni: KOVÁČIK, GAŠPAR, HRAŠKO…atď… Nemám vôbec žiadne právo súdiť iných ľudí a rozhodne ani týchto mnou spomenutých pánov nesúdim a rozhodne ani neodsudzujem. Mýliť sa je ľudské, ale dlhodobo z rôznorodých príčin zotrvávať v (strašnom) omyle dočasne disponujúc veľkou, ale vždy len svetskou, teda časovo nekompromisne a radikálne vymedzenou mocou, prináša vždy svoje trpké ovocie poznania…!

Môžete začať už konať a postupne (opatrne) i systematicky realizovať svoje životné plány…! Vďaka vašej skutočne obdivuhodnej, aj keď mnohými nadriadenými nespravodlivo, či vôbec nedocenenej inteligencii spojenej s extrémnou húževnatosťou a konštruktívnym fanatizmom si skutočne krok za krokom – postupne splníte väčšinu svojich snov a životných plánov…!

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti