eReport.sk

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

Predovšetkým ľudia narodení v astrologickom znamení Raka v druhom a treťom dekanáte, teda tí v mesiaci júl, by mali už pocítiť príchod výrazne lepšieho obdobia svojho života, alebo aspoň to citeľné oslabenie tlaku týchto zlých časov.

Ak patríte k skupine naozaj nadpriemerne inteligentných ľudských bytostí, tak rýchlo prestanete investovať svoj čas, energiu a peniaze do niekoho, kto vás nie je vôbec hoden, pretože ste zo strany tejto osoby už dlhodobo skutočne sofistikovaným spôsobom klamaný(á). Nemali by ste nikdy zabudnúť, že tá skutočná láska, je postavená na nesmierne hlbokých a neotrasiteľných základoch. Ich obsah tvorí vždy nielenže dokonalá duchovná, ale i telesná vernosť a oddanosť za úplne každých podmienok v živote…! Za samozrejmosť považujem zdieľanie identických životných postojov, politických názorov a pokiaľ nie sú partneri ateisti tak i príslušnosť k identickému náboženskému vierovyznaniu a vzájomné harmonické astrologické znamenia.

Pre väčšinu ľudí narodených v astrologickom znamení Raka, by bolo práve v týchto dňoch, veľmi vhodné, najlepšie v lone krásnej prírody, si v provom rade výborne odpočinúť a počas blahodárne pôsobiacej regenerácie všetkých vašich telesných i duševných síl, podrobiť hlbokej analýze svoj prítomný život a pri tom si aj položiť kardinálnu otázku: Aké sú tie (skutočné…) príčiny všetkých mojich životných problémov…?! Následne v prekrásnej prírode s dokonale vyčistenou hlavou, si môžete začať plánovať a to už od základu svoj nový život, lebo prichádza jedno z najlepších období pre väčšinu z vás Rakov. Je to váš priaznivý čas, kedy sa môžete, ak budete naozaj chcieť v mnohom zlepšiť, zosilnieť a napokon postaviť na vlastné nohy svojou usilovnosťou, ktorá podčiarkuje i vaše obdivuhodné schopnosti, prostredníctvom ktorých (najmä) v tichosti a v úžasnej nenápadnosti prekonávať niekedy až príliš častú a taktiež i príliš krutú nepriazeň osudu vášho aktuálneho života…!

Ďalšie znamenie


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 20.11.2020 do 27.11.2020

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php