eReport.sk
Igor Matovič v seriáli Pumpa, pri ňom herec Dano Heriban.
Igor Matovič v seriáli Pumpa, pri ňom herec Dano Heriban. Foto: rtvs

VIDEO Sláva Bohu na výsostiach! Takto vítal Matoviča na Pumpe taxikár Dano

Po poslankyni Anna Záborskej, europoslankyni Lucie Ďuriš Nicholsonovej či Monike Beňovej sa v satirickom seriáli RTVS Pumpa predstaví ďalší politik. Tentoraz ním nebude nikto iný ako šéf vládneho hnutia OĽANO a minister financií Igor Matovič.

Matovič na benzínku prichádza v dobrej nálade a s úsmevom. Jediný, kto má však z prítomnosti expremiéra obrovskú a neskrývanú radosť je taxikár Dano. Naopak zamestnanec čerpacej stanice sa návšteve Matoviča neteší. “Dobrý večer,” pozdraví sa pri príchode minister, na čo pracovník za pokladňou len zašomre: “No už len ty si tu chýbal.”

Trojica stálych účinkujúcich s Igorom Matovičom na benzínke počas výroby Pumpy. – Foto: rtvs.sk

V momente, keď ale Matoviča uvidí dovtedy chrbtom k dverám otočený Dano, víta ho ako najväčšiu svetovú celebritu či rovno pápeža. Dokonca mu až zabehne a z úst vypustí solídnu fontánu tekutín, ktoré predtým vypil. “Ja neverím, vlastným očiam, kristeježišu, financmajster náš, sláva Bohu na výsostiach!,” pustí sa do spevu taxikár Dano. Štamgast Jari sa iba smeje a Matovič reaguje: “Tešilo ma, tešilo ma…”

VIDEO Krátka ukážka z relácie RTVS Pumpa, v ktorej sa prestavil aj minister financií Matovič

Zdroj: rtvs.sk

Najnovšia epizóda Pumpy, ktorú odvysiela Jednotka v sobotu (23.10.) o 21.30 h, je venovaná lotériám a veľkým výhram a očkovaniu. Okrem Matoviča, ktorý je tvorcom očkovacej lotérie, sa ako hosť predstaví aj psychológ Mirón Zelina.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Sláva Bohu na výsostiach! Takto vítal Matoviča na Pumpe taxikár Dano

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport