eReport.sk
Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák
Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák. Zdroj: tasr

VIDEO Kaliňák v štúdiu eReportu: Strieľanie detí je naozaj cez hranu! Chcú umlčať každého tak ako gen. Lučanského


Hosťom relácie Bez cenzúry  bol tentokrát bývalý minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD). V exkluzívnom rozhovore sa dotkol vlády i prezidentky. Prezradil i to, čo ho držalo vo väzbe nad vodou.

Mohlo by vás zaujímať

 1. Jozef Hojlenčík
 2. Igorove kvalifikácie
 3. Zuzana Čaputová
 4. Eduard Heger
 5. Naď hlási
 6. Ešte sa opravujú
 7. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie.
 8. Nie je korupcia ako korupcia?
 9. Predsedníčka poslaneckého klubu SaS Anna Zemanová.
 10. Jaroslav Haščák pri zásahu NAKA
 11. Štátny tajomník Andrej Stančík
 12. Slovná prestrelka medzi Tarabom a Kičom! Michal Kiča, bývalý štátny tajomník na MŽP, na Facebooku kritizoval Rudolfa Huliaka aj Tomáša Tarabu.
 13. Majú z Fica strach?
 14. Michal Kaliňák
 15. Branislav Becík, starosta
 16. Podvodom Vlčanovho ministerstva
 17. Kaľavského vypočujú cez telemost

Vláda v spolupráci s časťou orgánov činných v trestnom konaní vraj kriví právo a manipuluje trestné konania tak, aby prostredníctvom falošnej spravodlivosti bojovala proti svojim politickým oponentom. Prezidentka Zuzana Čaputová na strane druhej už dvakrát odmietla vyhlásiť referendum v takom znení, ako po nej žiadajú stovky tisícov občanov. Podľa expolitika sa od Matoviča aj na základe týchto činov v skutočnosti neodlišuje.

„Nevedia poraziť Smer agendou, alebo výsledkami práce, ale len kauzami. Každého jedného chcú umlčať tak ako umlčali generála Lučanského.“

Robert Kaliňák

Kaľavský a Čurillovci

Mimo iného sa pri tom bývalý minister vnútra odvoláva na svedectvá bývalého šéfa operatívcov NAKA Jána Kaľavského, ktorý odokryl šokujúce pozadie práce konkrétnej skupiny vyšetrovateľov a ich možnej spolupráce s vládnymi politikmi a to vrátane premiéra Eduarda Hegera (OĽANO). Vyšetrovatelia sa nemali rozprávať len o zapálení auta vyšetrovateľky inšpekcie Diany Santusovej, ale napríklad aj o strieľaní detí.

Prezidentka je činmi rovnaká ako Matovič

Kaliňáka vyrušujú taktiež kroky prezidentky, ktorá nie len, že nevyhlásila referendum, ktoré požadujú státisíce ľudí, ale opakovane ani len neprijala petičný výbor, ktorý jej priniesol vyjadrenie vôle občanov. „Čaputová má možno lepší obal ako Matovič, ale činmi sa od neho nelíši,“ tvrdí Kaliňák.

Vláda by podľa neho mala skončiť čo najskôr a to aj preto, lebo nevie reagovať na aktuálne spoločenské problémy: „Princípom vlády je od rána do večera sa starať o ľudí. Ale oni sa starajú o seba.“

Viac si pozrite vo videu:

Zdroj: Ereport

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kaliňák v štúdiu eReportu: Strieľanie detí je naozaj cez hranu! Chcú umlčať každého tak ako gen. Lučanského

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne