eReport.sk
Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie.
Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie. Foto: tasr

Podľa Kaliňáka je Hamran mentálne súčasťou „čurillovcov“: Okamžite odstavte vašich chlapcov!

Najmladší podpredseda opozičnej strany Smer-SD Erik Kaliňák kritizuje policajného prezidenta a v podstate nominanta OĽANO Štefana Hamrana. Ten na včerajšej tlačovej konferencii obhajoval správanie svojich kolegov z radov NAKA. Predseda Smeru Robert Fico počas posledných mesiacov zverejnil viacero prepisov nahrávok, ktoré majú dokladovať jasne negatívne a manipulatívne úmysly vyšetrovateľov známych ako „čurillovci“. Hamran ich aj napriek tomu naďalej kryje.

„Frajírek za štátne Hamran dnes s politickou rétorikou jožkopročka obhajoval neobhájiteľné. Dnes som po Hamranovej tlačovke pochopil, že je mentálne súčasťou Čurillovského komanda (Apačov). Zrejme nepochopil citovaným prepisom, kde Čurillovci stávkujú na samovraždy, tupo sa vysmievajú z ľudského nešťastia a vzájomne sa hecujú k šikane a týraniu,“ vyjadril sa Kaliňák na sociálnej sieti, vyjadrujúc znepokojenie z údajných rozhovorov čurillovcov.

Z rozhovorom ide mnohým mráz po chrbte

Vytešovanie sa zo smrti, vety pripomínajúce organizovaný zločin, nie orgány činné v trestnom konaní, či temné plány – to všetko je súčasťou rozhovorov vyšetrovateľov NAKA. Ak by bola definitívne potvrdená ich pravosť, vláda Eduarda Hegera, minister vnútra Roman Mikulec (obaja OĽANO) a Hamran by reálne mali čo vysvetľovať.

Mohlo by vás zaujímať:

 1. Remišová nevie čo chce?
 2. Peter Weiss
 3. Štefan Hamran
 4. Kolíková kritizuje Karasa
 5. Robert Fico na snímke z videa.
 6. Ilustračné foto
 7. Mnister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO).
 8. Je extrémista ten kto chce mier?
 9. Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák
 10. Štátny tajomník Andrej Stančík
 11. Štefan Hamran
 12. Šéf OĽANO Igor Matovič

„Pán Hamran, originálne len pre vás, ktorý ste dúfam len neporozumeli písanému textu, som si dal tú námahu a spracoval rozhovory ´vašich chlapcov´ do obrázkovej podoby. Viac pre váš morálny kompas a pochopenie toho, čo obhajujete a kryjete, spraviť nedokážem,“ uviedol Kaliňák a pripol aj spomínané grafiky rozhovorov. „Ak vám tieto obrázky pomohli, tak vás vyzývam, aby ste okamžite vašich morálne a ľudsky vyprahnutých chlapcov odstavil a ochránil tak bežných ľudí, ktorí sú bezprostredne ohrození na živote, keď sa dostanú do ich rúk. Ak tak neurobíte, ste plne zodpovedný, za každé jedno ľudské nešťastie, ktoré sa udeje v režime ich ´vyšetrovania´,“ uzavrel.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Podľa Kaliňáka je Hamran mentálne súčasťou „čurillovcov“: Okamžite odstavte vašich chlapcov!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti