tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
foto: eReport

VIDEO Panika na NAKE! Deň zúčtovania sa blíži, myslí si politický komentátor Michelko

Legálne odposluchy, ktoré sa dostali na verejnosť hovoria o veľmi zvláštnych praktikách v radoch časti vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry. Úmrtia za zvláštnych a nevyjasnených okolností. Útek a ukrývanie sa v zahraničí jedného z vyšetrovateľov. Čo všetko ešte vyjde na povrch? Politický komentátor Roman Michelko sa zamýšľal práve nad týmito témami.

Kto je to Káľavský a prečo sa ho NAKA bojí?

„Kaľavský je bývalý člen zoskupenia vyšetrovateľov okolo Čurilu. Zo začiatku sa podieľal na niektorých akciách, zrejme v dobrom presvedčení, že ideme vyčistiť štát od korupcie a budeme biť, hlava-nehlava“ hovorí Michelko. „Po istom čase pochopil, že tí ľudia sú úplne mimo, že sú to totálni psychopati. Vravel, že mal dvakrát taký bod zlomu a povedal si, že tak takto nie!“

Zdroj: eReport

Brutálne metódy

Používali metódy, ktoré mali vyskúšané pri hrubokrkej mafii, pri Takáčovcoch. „Dáme ti šancu, ale musíš natrieť, toho, toho, toho a potom prežiješ. Bernardovi Slobodníkovi povedali, musíš potopiť Smer a budeš amnestovaný. Nezastavili sa pred ničím, svedkom diktovali výpovede, vymýšľali si, no brutálne veci. Napokon to všetko potvrdili legálne odposluchy,“ hodnotí situáciu analytik.

A dosť

„Keď ho poslali za nejakým obvineným a povedali mu, že kľudne mu vystrieľaj deti, tak si povedal dosť, tí ľudia sú psychopati! Bol to bod zlomu. Potom sa dohodol s inšpekciou a štyri mesiace nahrával ich veci. Niektoré vyšli von, niektoré nie a práve o to ide. Aj niektorí dobre informovaní novinári hovorili, že tam je brutálna panika. Toto sa im všetko môže vrátiť a toho sa boja,“ vysvetľuje ako Kaľavský napokon dištancoval od exkolegov.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Jozef Hojlenčík
  2. Ľudia sledujú na televíznej obrazovke vypálenie rakety Severnou Kóreou počas vysielania správ na železničnej stanici v Soule 14. januára 2022.
  3. Starosta obce Záhorská Ves Boris Šimkovič.
  4. Vlajka USA a americké doláre
  5. Zľava Erik Tomáš a Igor Matovič.
  6. Minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO)
  7. Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák
  8. Peter Weiss v našom štúdiu počas relácie BEZ CENZÚRY reaguje na otázky Rasťa Ekkerta.

Čo je na legálnych odposluchoch?

„Podľa všetkého je tam Mikulec, ako úkoluje na likvidáciu Smeru, podľa všetkého je tam aj Matovič a ak sa toto dostane von, tak to bude brutálny bumerang, zákon karmy a títo ľudia budú mať obrovské problémy. Oni sa za každú cenu snažili dostať k tomu spisu, aby vedeli, čo tam je. Tam bol aj ten incident na súde, kde Kolíková namiesto toho, aby pochválila šéfa okresného súdu, tak ho odvolala, čo je myslím si už totálne popretie právneho štátu,“ podčiarkol Michelko v rozhovore pre eReport.

Sedem mŕtvych

V súvislosti s aktivitami „čurilovcov“ je treba poukázať ešte na jednu desivú vec. Máme tu sedem veľmi záhadných úmrtí. „Z toho sú tri samovraždy. Bizarné okolnosti. Manželka obvineného, niekto jej nabúral do domu, zastrelil ju a potom sám seba zastrelil! No skrátka bizár,“ neskrýval politológ emócie.

Je tam aj premiér Heger?

Michelko pripomenul, že Kaľavský pred svojim útekom naznačil, že má ešte jednu veľkú „bombu,“ ale ešte nenastal ten čas ju zverejniť: „Oni tušia v čom je problém a strašne sa toho boja. A teraz je otázka, ako dlho toto vydržia. Politické krytie, týchto naozaj zločinov sa začína rozpadať. Žasnem nad ich naivitou.“

Posledný súd

„Aj v 50-tych rokoch, keď sa diali hrubé nezákonnosti, tak si všetci mysleli, že komunistický režim je navždy a ich zločiny zostanú nepotrestané, ale oni teraz musia vedieť, že príde zmena, že budú postavení pred súd a potrestaní za svoje zločiny. Každopádne majú teraz poriadne bobáky, pretože deň zúčtovania príde!“ – veľavravne dodal Roman Michelko.

Zdroj: eReport, Rasťo Ekkert


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Panika na NAKE! Deň zúčtovania sa blíži, myslí si politický komentátor Michelko

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku