eReport.sk
Eduard Heger
Na snímke predseda vlády SR Eduard Heger, foto:tasr

Najslabším premiérom, najlepším zabávačom? Chmelár ostro skritizoval Hegera!

„Oni si z nás robia srandu! Nestačí, že máme najslabšieho premiéra v histórii s intelektom na úrovni nadporučíka Mazureka z Čiernych barónov. On sa rozhodol súťažiť aj o titul najlepšieho zabávača.“ Reagoval analytik, sociológ a komentátor politického diania na Slovensku Eduard Chmelár na vystúpenie predsedu vlády Eduarda Hegera (OĽANO) diskusnej relácii.

Premiér hovoril v relácii o aktuálnych problémoch, ktoré trápia občanov. Okrem niekoľkomesačnej vládnej krízy spomenul i blížiacu sa tú nergetickú, ktorá bude mať pre niektorých Slovákov oveľa fatalnejšie následky, ako vládne škriepky.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predseda vlády Eduard Heger
  2. Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák
  3. Robert Fico na snímke z videa.
  4. Predsedníčka poslaneckého klubu SaS Anna Zemanová.
  5. Všetko kvôli Ukrajine
  6. Ešte sa opravujú
  7. Nie je korupcia ako korupcia?
  8. Pellegrini, Hlas, expremiér
  9. Z čoho splatia kampaň?
  10. Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.

Heger to avšak tak tragicky neberie a podľa jeho slov budeme za energie platiť rovnakú sumu tak, ako je tomu i teraz. Na týmito slovami krúti hlavou práve sociológ Chmelár, ktorý na premiérovi nenechal nízku suchú.

Foto: Fb/EduardChmelár

„Nestačí, že máme najslabšieho premiéra v histórii s intelektom na úrovni nadporučíka Mazureka z Čiernych barónov. On sa rozhodol súťažiť aj o titul najlepšieho zabávača. Ibaže by človek, ktorý ľudí ohrozených energetickou chudobou presviedča, že za plyn a elektrinu budú platiť „tú istú cenu, ako je to aj teraz, akurát teda že v inej výške“, bol sám chudobný duchom. Pretože tak je to správne, tak to má byť…

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Najslabším premiérom, najlepším zabávačom? Chmelár ostro skritizoval Hegera!

Odoberať
Upozorniť na
22 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne